Plné hry k PlayStation Plus a Xbox Live Gold na listopad 2019

+ datum Nioh 2, sleva na roční předplatné.

Prakticky ve stejnou chvíli publikovali Microsoft se Sony, co chystají na příští měsíc pro předplatitele služeb zpřístupňujících na konzoli multiplayer.

Platíte-li si členství Xbox Live Gold, obdržíte čtveřici vesměs průměrných her: adventuru Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (celý listopad) a vlakovou indie survival arkádu The Final Station (druhá půlka listopadu) pro Xbox One, plus starší kousky Star Wars: Jedi Starfighter s Joy Ride Turbo pro Xbox 360.

K PlayStation Plus zase dostanete od 5. listopadu plné verze prvního dílu Nioh a také psychologický horor Outlast 2 z roku 2017 od Red Barrels.

Zařazení japonské rubačky Nioh není náhodné, protože právě dnes byl oznámen termín vydání Nioh 2 exkluzivně pro PS4. Venku bude 13. března 2020, čemuž bude předcházet otevřená beta mezi 1. až 10. listopadem. Nový trailer níže, detaily na PS Blogu:

PS Plus se jinak týká ještě jedna jiná novinka: majitelé PS4 ve Velké Británii, Německu a dalších zemích Evropy obdrželi od Sony email, v němž mohou získat roční předplatné této služby s padesátiprocentní slevou. Čili vyjde pak jen na 30 eur či 25 liber. Jediný zádrhel se týká toho, že nabídky nelze využít, pokud máte momentálně aktivní členství - více na ResetEra.

11

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna