Mírné odklady Terminátora a Golema pro VR

+ bojový trailer, úvodní filmeček.

Sešly se nám tu dva mírné odsuny listopadových titulů od distributora Comgad.

Předně se jedná o Golem, hru pro virtuální realitu, která měla vyjít tento pátek, ale malinko se opozdí a dorazí v půlce listopadu.

"Ve hře Golem se stanete vážně zraněným dítětem, které nemůže opustit svou postel, ale zato má bujnou fantazii a představuje si, jak ovládá kamenné golemy a vidí jejich očima. Pomocí golemů budete prozkoumávat obrovské opuštěné město, sbírat poklady a artefakty a odhalíte tajemství a spojení města s vaší rodinou. Golem byl od základu navržen pro virtuální realitu a přinese volný pohyb a intenzivní souboje, v nichž je důležité vyhýbat se, blokovat a ve správnou chvíli zaútočit na protivníka," bylo zopakováno z oznámení.

Více hráčů a zájemců si určitě najde singleplayerová first-person střílečka s oficiální licencí na Terminátora, byť s neslavnou nálepkou, že pochází od tvůrců mizerného Ramba z Reef Entertainment.

Terminator: Resistance (podrobnosti) nicméně sklouzlo jen v USA, kde nově platí jako termín 10. prosinec. Oproti tomu v Evropě se všichni dočkají dle plánu 15. prosince.

Níže dvě poslední videa: bojový trailer a delší intro filmeček.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna