Ovladače pro Star Wars Jedi od Nvidia

+ seznam G-Sync monitorů.

Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment vychází už pozítř, 15. listopadu, a majitelé GPU GeForce na něj mohou být připravení již dnes s nejnovějšími Nvidia Game Ready ovladači.

Najdete je zde.

Nové ovladače ocení také majitelé VR headsetů. Budou totiž plně připraveni na titul Stormland od Insomniac Games, který PC Gamer označil za „možná nejlepší VR hru roku 2019." Je velmi důležité, aby hry již v den svého vydání byly optimalizovány pro co nejlepší výkon a nabídly kvalitní zážitek ze hraní. Zvláště to pak platí pro VR tituly. Problémy s hratelností nebo chyby znemožní hráčům plně se ponořit do virtuálního světa a zkazí zážitek z VR.

Program G-SYNC Compatible rozšiřuje ekosystém G-SYNC a přináší do něj konzistenci. Zároveň má za cíl vzdělávat zákazníky o tom, které obrazovky během hraní poskytují dostatečně kvalitní zážitek z VRR (variable refresh rate). Nové ovladače rozšiřují seznam o Acer XB273U, Acer XV273U a ASUS VG259Q, čímž celkový počet podporovaných modelů navyšují na téměř 60.

Společnost Nvidia prostřednictvím programu G-SYNC Compatible spolupracuje s OEM výrobci, aby zaručila kvalitní zážitek ze hraní na monitorech s podporou protokolu Adaptive-Sync. Ty, které procesem úspěšně projdou, nesou „G-SYNC Compatible" označení.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna