V Americe je PS4 k Black Friday nabízena s velkou slevou a třemi skvělými hrami

Lákavá nabídka.

Microsoft u nás slevy na Xboxy rozjel už včera a domácí Sony se má do všeobecného slevového šílenství zapojit v pátek.

Zatím nevíme, na jakou cenovou hladinu bude PlayStation 4 v ČR zlevněna, jistým indikátorem může být (ale také nemusí), jaké akce jsou momentálně k nalezení v USA.

Tam se do toho Sony pořádně opřela, když poslední podzim před příchodem PS5 nechce ponechat nic náhodě. Posuďte sami:

PS4 Slim s 1 TB harddiskem tam spadla na pouhých 199 dolarů, a navíc k tomu jsou zahrnuté tři opravdu skvělé plné hry (žádné prkotiny či výplň jako u některých jiných bundlů): The Last of Us Remastered, Horizon: Zero Dawn a God of War.

11

V Evropě šlo sehnat tenký model PS4 Slim už před rokem a půl za podobných pět tisíc (přepočet z eur), leč byl to tehdy jen 500 GB model a bez her. V ČR aktuálně stojí PS4 Slim s 500 GB standardně sedm a půl tisíce korun.

Jinak konzole PS4 Pro v bílém provedení Glacier White spadla v Americe jen na 299 dolarů, nedávné velké hry na 19 dolarů (obdoba PlayStation Hits u nás), samozřejmě netýká se aktuálního hitu Death Stranding.

Akce se tam týká též headsetu PlayStation VR, který s PS Camerou a výběrem nejlepších plných VR her z poslední doby (Astro Bot Rescue Mission, Skyrim VR, Resident Evil 7, Everybody's Golf VR, PlayStation VR Worlds) stojí pouze 199 dolarů. Barevné DualShocky zase seženou v USA za 39 dolarů a některé hry ze starších vln PS Hits jen za 10 dolarů. Kdo si v GameStopu pořídí za 5 dolarů dekorativní tašku, tak vše, co se do ní vejde (krom her a hardwaru), má slevu 25 procent. Akce tam poběží od 24. listopadu do 2. prosince. Více na PS Blogu.

12

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna