HTC Vive Black Friday přináší výhodné ceny VR setů

Kdyby se vám zachtělo Half-Life...

Společnost HTC dnes zveřejnila své Black Friday slevy na VR headsety a příslušenství. Výrobce se tentokrát nespokojil s pouhými slevami na jednotlivé sety virtuální reality, ale nabízí i výhodné balíčky s bezdrátovým adaptérem a slevy na samotný bezdrátový adaptér. Akce platí od 29.11.2019 až do 2.12.2019. Fanoušci slevy naleznou na stránkách www.vive.com a u vybraných partnerů jako alza.cz nebo nay.sk.

Nejvyšší úspory dosáhnou ti nejnáročnější, kteří se rozhodnou pro nekompromisní kombinaci headsetu s technologií sledování pohybu očí HTC Vive Pro Eye s bezdrátovým adaptérem. Jeho cena je v rámci akce nižší o celých 350 €. Místo 2 069 € jej lze tedy zakoupit za pouhých 1 719 €. Celých 300 € lze uspořit při nákupu HTC Vive Pro Starter kit a 200 € ušetří ti, kteří zvolí Vive Pro Full Kit.

1

Na nejnovější headset HTC Vive Cosmos pak společnost připravila slevu v hodnotě 100 €. Ke všem sadám je navíc v rámci akce zdarma i roční předplatné ve službě Viveport Infinity v hodnotě 114 €, která aktuálně nabízí přes 850 aplikací a her.

Kdo už virtuální realitu od HTC vlastní, může si udělat radost bezdrátovým adaptérem, který i s propojovací sadou zakoupí o 50 € levněji. I tyto fanoušky výrobce potěší kódem na 2 měsíce předplatného do Viveport Infinity zdarma.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna