Nový akční trailer Final Fantasy VII s Cloudem v hlavní roli

Očekávaný remake už začátkem března.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Square Enix Ltd. uvedla nový trailer v hlavní roli s Cloud Strife k očekávanému remaku legendární JRPG hry Final Fantasy VII Remake.

Hra bude v prodeji od 3. března 2020 na PlayStation 4 a jak víme z minulého týdne, po roce už nebude nic bránit příchodu i na ostatní platformy.

V traileru se představí ikonický hrdina série Cloud Strife a jeho napojení na avantgardní skupinu odporu Avalanche, která má za cíl chránit planetu před tajemnou společností Shinra Electric Company.

Final Fantasy VII Remake představuje kompletně přepracovanou verzi originální ikonické hry, která spoluutvářela žánr RPG. Hra vypráví příběh světa ovládaného energetickou společností Shinra Electric Power Company. V rozrůstajícím se městě Midgar vzniká organizace s názvem Avalanche, aby se postavila na odpor korporaci Shinra. Cloud Strife, bývalý člen elitních jednotek společnosti Shinra, se rozhodne změnit strany a nabídne pomocnou ruku organizaci Avalanche, aniž by si byl vědom epických následků svého rozhodnutí.

Hra Final Fantasy VII Remake nabídne kromě epického příběhu a nezapomenutelných postav také hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickými prvky založenými na příkazech v boji, nové herní prvky, moderní grafiku a ozvučení a mnoho dalšího.

1

Zahraniční obchody jako Best Buy, Walmart či Amazon mezitím nahodily předobjednávkové bonusy. Jedná se o oboustranné artworky, PS4 dynamické téma a jiné věci.

11
12
13

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna