Obchody předčasně nahodily speciální edice Assassins Creed Ragnarok

Co zatím o hře víme? Souhrn posledních spekulací o náplni.

Některé spekulace pravily, že hra má být údajně představena až v únoru na PS5 konferenci Sony. Leč zdá se, že nějaké letmé oznámení nastane mnohem dříve.

Hned dva evropské obchody totiž zpackaly zalistování nového, ještě neoznámeného produktu, který daly na venkovní web, aniž by k tomu měly svolení od výrobce.

Někdo si to šeredně odskáče jak v německém Amazonu, tak v italském GameStopu. Pokud to tedy není pouze něčí podvrh, což není vyloučeno.

V jejich nabídce se totiž údajně objevil Assassins Creed Ragnarok, dlouho spekulovaný nástupce Assassins Creed Odyssey (2018) zasazený do prostředí severské mytologie a cílený na letošní říjen, souběžně pro staré konzole i příští generaci (PlayStation 5, Xbox Series X).

1

Nahodily speciální edice s názvem Mjolnir a Valhalla, tedy něco, co francouzský vydavatel patrně bude považovat za sběratelské či limitované verze hry s nějakými bonusy.

Samozřejmě, vše rychle zmizelo, ale někteří si stihli pořídit obrázek a podělit se o něj na Redditu. Není to poprvé ani naposledy, co tyto obchody podobný přešlap učinily, viz třeba Dreams či Need for Speed Heat.

2

Dle dřívějších drbů se v Ragnarok vypravíte na cestu ze Skandinávie přes Irsko až do Anglie, kde má být k navštívení Londýn či Plymouth. Opět si prý budete moci vybrat, zda hrát za muže či ženu. Postava má pocházet původně z Irska, ale coby dítě ji unesli a vychovali Vikingové, nicméně pamatuje si své rodiče a kamarády, což má sehrát roli v dialozích.

Má být možné použít mystické zbraně, ale pouze dvě od severských bohů. Těmi zbraněmi budou Mjölnir a Gungnir. Důležité je, že ve hře nebudete bojovat proti bohům, ale proti mýtickým kreaturám, jako jsou obři z ohně a ledu (velikostně srovnatelní s kyklopy z Odyssey, leč prý něco trochu jiného než v God of War).

Budete schopni zužitkovat nadpřirozené triky, například se pohybovat jako blesk a způsobit větší fyzické poškození (díky Mjölnir), nebo získáte magické síly a větší výdrž (díky Gungnir). Ostatní zbraně se za takové situace mají chovat shodně jako jindy, jen budou čerpat z náhodné statistiky a náhodných procent.

Všechny vedlejší mise ve hře mají být velmi propracované, tak jako v Zaklínači 3, čili budou podstatně vylepšené oproti předchůdci. Co zůstane podobné, je přístup k mikrotransakcím, stejně jako v Odyssey zůstanou jen kosmetického charakteru (ani mechanismy pro farmaření nebudou zredukovány).

0

Reklama

Související obsah

Rozjíždí se výroba PlayStation 5, tvrdí továrny

+ co říkají insideři a o čem má být prezentace her.

Kvůli protestům v USA později Cyberpunk 2077 i jiné aktivity

+ příspěvky EA a Square Enix na boj s rasismem.

Total War Saga: Troy bude 13. srpna po úvodních 24 hodin zdarma

Nevšední nápad Epicu + vysvětlující omluva od Creative Assembly.

Také na webu...

Samurajský medailon dárkem k Cyberpunk 2077

Fotky toho, co dostanete na Xzone.

Rozjíždí se výroba PlayStation 5, tvrdí továrny

+ co říkají insideři a o čem má být prezentace her.

Vábení na datadisk pro Destiny 2

Eris Morn na Europa u Jupiteru.

Filmeček k ostrému spuštění Valorant

V úzkých uličkách Benátek.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna