Velkolepá show na finále DATART e:LIGY již 12. ledna

Jste zváni do haly na Podvinném mlýně i na stream.

Nejlepší hráči české FIFA scény reprezentující barvy 16 klubů FORTUNA:LIGY se mezi sebou utkají o titul historicky prvního šampióna, 150 000 Kč a body do světové série Global Series, které v rámci České republiky mohou získat pouze v DATART e:LIZE.

Čtyři měsíce snažení, 32 online kvalifikací, 2 offline semifinále, to vše vedlo právě k tomuto okamžiku. DATART e:LIGA jde do finále! Dvoučlenné týmy, reprezentující všech 16 klubů FORTUNA:LIGY, svedou po celý den nelítostný souboj o finanční odměnu ve výši 150 000 Kč! Diváci se tak mohou těšit na vypjaté boje mezi rivaly, plzeňská dvojice T9Laky a pikej, sparťanští siritsetsedm a Emerickson nebo červenobílý RIIJK a kobbycz. To jsou velká jména české scény, které budou chtít překvapit méně známí hráči, aby se i oni dostali pod záři reflektorů.

„Na finále se hodně těším, bude to velké. Je skvělé, že kromě peněz budeme bojovat také o body do žebříčku Global Series. O to více budu chtít v neděli 12. ledna uspět." nechala se slyšet neoficiální česká FIFA jednička T9Laky.

1

Právě díky snaze LFA bude mít finále ještě větší náboj. Společně s Electronic Arts se totiž podařilo vyjednat vstup národní DATART e:LIGY do mezinárodního turnaje Global Series. Nejlepší týmy si, kromě uznání, slávy a spousty peněz, odnesou ještě cenné body do světového žebříčku. Možná se tak v budoucnu dočkáme české vlajky i na takové akci, jakou je FIFA eWorld Cup, kde se hraje o neskutečných 70 milionů korun!

Vstup na celou akci je zdarma, tak vezmi svoje kámoše a podpoř svou přítomností hráče hájící barvy svého oblíbeného týmu! Připravený je nabitý program, který bude provázet celé odpolední finále, a to včetně několika kiosků s konzolemi PlayStation 4, na kterých samozřejmě také poběží FIFA 20.

Celý finálový den bude možnost od ranních hodin sledovat prostřednictvím streamu na ligovém Twitch.tv a Facebooku resp. na e-liga.cz

V neděli 12. ledna v 16:00 se otevřou brány pražské UNYP Areny na Podvinném mlýně, kam by určitě měly směřovat tvoje kroky, aby si viděl tuto jedinečnou akci na vlastní oči a užil si opravdu nadupaný program! Pro více informací sleduj webové stránky a sociální sítě DATART e:LIGY.

0

Tento článek je placenou inzercí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna