Nemesis trailer Resident Evil 3 je tady nakonec již dnes

UPDATE + 9 screenshotů, vzhled celé postavy.

UPDATE - tak nakonec Nemesis trailer vyšel už dnes, v úterý v podvečer, prý je přímo v enginu hry:

"Sledujte nový cinematic trailer, screenshoty a artwork, které odhalí více ze hry a přináší bližší pohled na další klíčové herní postavy. Představí se například Carlos Oliveira, neoficiální partner hlavní postavy Jill, zbývající členové Umbrella Biohazard Countermeasure Service (U.B.C.S.), monstrum The Hunter a nezastavitelný Nemesis."

"Prozatím se fanoušci mohli seznámit se smrtícím Nemesisem jen letmo - dnešní grafické materiály ukazují, jak obrovskou ničivou silou Nemesis vládne. Tato biologická zbraň, která byla vyvinuta společností Umbrella Corporation, pronásleduje Jill s arzenálem těžkých zbraní, včetně obrovského plamenometu a s laserem naváděnými raketami, které dávají jen malou naději na útěk. To ale není zdaleka vše - Nemesis také vládne silou plynoucí z jeho chapadlovité mutace, díky které je schopen zasáhnout své oběti se smrtící přesností. Jill se neustále zoufale snaží o zneškodnění Nemesise, ale díky jeho silným regeneračním schopnostem se Nemesis neustále vrací zpět ještě silnější než kdykoliv předtím."

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Původní zpráva 13:00 - Nedlouho po detailech z Oficiálního PlayStation magazínu se dozvíme něco dalšího.

Japonský výrobce avizoval, že už zítra, tedy 15. ledna 2020 odpoledne našeho času odvysílá pořad Capcom TV.

Přinese nějaké nové informace o Resident Evil 3 remaku, což by v ideálním scénáři mohl být nějaký trailer, případně záběry z hraní. Začátek dubna totiž není tak daleko.

Stream bude možné sledovat živě zde:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna