Hardwarový týdeník hráčů - 2/2020

Desktop od Razer, myš s joystickem či PC ve stylu Nintendo Switch.

- Výrobce Phanteks minulý apríl oznámil nové reproduktory v designu své populární skříně. Vlivem následného zájmu hráčů se staly skutečností a bylo je možné vidět na CES 2020. Už ale nenabídnou "+30 % digital-RGB performance".

- Razer zaplnil mezeru v portfoliu, novinka Tomahawk je první desktop. Využívá novou platformu Intelu NUC 9, díky čemuž se chlubí objemem pouze 10 litrů. Uvnitř najdeme také výkonné RTX grafiky.

1

- Značka Alienware se s novým konceptem UFO inspirovala u konzole Nintendo Switch a představila počítač v handheld podobě. Boční ovladače jsou odnímatelné a lze z nich vytvořit samostatný gamepad. Zatím ale není jasné, jestli se z konceptu někdy stane skutečný produkt.

- Myš Razer DeathAdder je na trhu pěknou řádku let a díky více než 10 milionům prodaných kusů se řadí mezi nejúspěšnější modely. Nyní se dočkala upgrade pojmenovaného V2, ten přináší hlavně výkonnější senzor, lepší spínače a také značně vylepšený kabel.

- Nestačí vám na cestách baterie v Nintendo Switch? S novinkou od HyperX v podobě pouzdra s baterií si můžete hraní prodloužit až o pět hodin a získat stabilní stojánek. Odnímatelná část zase poslouží jako základ pro gamepad.

2

- Nová myš od Asus ROG pojmenovaná Chakram se dokázala pořádně odlišit od konkurence. Na levé straně totiž nabízí joystick. Funguje buď jako klasická analogová páčka z gamepadu nebo jako digitální čtyřsměrné tlačítko pro snadný přístup k dodatečným akcím ve hrách.

- Nová recenze prozradí, jak se povedla klávesnice Omen Sequencer od HP. Výrobce se rovnou pustil do vlastních spínačů a kromě robustní konstrukce připravil také nastavitelné podsvícení či extra klávesy pro makra. Jenom ten software mohl být propracovanější.

3

Reklama

Související obsah

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 18. února

Datum Warzone do CoD a Snowrunner, uniklý Starcraft Ghost, TV seriál Diablo, natáčení Matrix 4...

Věrně předělaný Fallout 4 do Dreams k vyzkoušení

Fascinující napodobenina hry od Bethesdy.

Na zmínku Andreje Babiše reaguje šéf prodaného studia Geewa

Nelíbí se mu nepodpora vývojářů od státu.

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 18. února

Datum Warzone do CoD a Snowrunner, uniklý Starcraft Ghost, TV seriál Diablo, natáčení Matrix 4...

Na zmínku Andreje Babiše reaguje šéf prodaného studia Geewa

Nelíbí se mu nepodpora vývojářů od státu.

120 či 240 snímků za vteřinu by rád tvůrce Gran Turismo

Důležitější než rozlišení + varování.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna