Grand Theft Auto 6 prý ne dříve než za dva roky

Pradávný zaměstnanec Rockstaru vyslovil odhad.

Okolo Rockstaru se v posledních dnech vyrojila spousta drobků, ale většinu z nich jsme s poklidem přešli.

Inzerát pro nábor zaměstnanců hovořící o výrobě nextgen titulu byl starý (z podzimu), stejně jako to shánění člověka s dobrou znalostí historie (pro tu údajnou hru ze středověku, se kterou chtěli vypomoci Warhorse). A ta žádost o daňové úlevy ve Velké Británii kvůli chystání produktu souvisejícím s tamním kulturním dědictvím není ničím extra, natožpak důkazem, protože to samé firma aplikovala už u minulých dílů GTA, byť se odehrávaly v Americe.

Zato zasvěcený komentář bývalého producenta z Rockstar San Diego, který tam pracoval čtyři roky, byť už to je dost dávno (2002-2006), je trochu zajímavější.

Veterán branže Darion Lowenstein vyjádřil své názory a odhady pro výzkumnou společnost Jeffries:

"Nepředpokládám, že by Grand Theft Auto 6 mohlo vyjít dříve o Vánocích 2021 a to by navíc muselo vše jít jako na drátkách. Bratři Houserovi kladou veškerý důraz na kvalitu namísto stihnutí termínu," neřekl nám nic objevného.

1

Podle Lowensteina jakékoli oznámení příštího GTA v dohledné době absolutně nehrozí. Nejprve se prý něco dozvíme asi na fiskální konferenci Take 2, kteří budou počítat pro daný rok s extra velkými tržbami a dají tím radu investorům.

Není jasné, jestli pradávný zaměstnanec Rockstaru disponuje nějakými interními informacemi od bývalých kolegů, nebo zda jen prostě střílí od boku, jako by to mohl udělat prakticky kdokoli na světě se znalostí fungování herního průmyslu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna