Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 3. února

Režisér Silent Hill, registrace PS5, pokračování Deus Ex, změny E3, narozky id Softu..

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází nepravidelně dle časových možností v některé všední dny týdne obvykle v 6:15 či v 9:15. Stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně.

- Režisér Fatal Frame, tedy Christopher Gans, se zhostí té samé role u chystaného zfilmování Silent Hill, tvrdí francouzský web. Vedle toho maká i na adaptaci Project Zero s dějištěm v Japonsku, zatímco Silent Hill bude o puritánství a kultu v malém americkém městě.

1

- Sony si v minulých dnech zaregistrovala značku PS5 ve vícero různých zemích, např. v USA, Švýcarsku, na Novém Zélandu či v Austrálii a Velké Británii. Ohledně data představení se stále však nic oficiálního neví.

2

- Nintendo se nebojí startu PlayStation 5 ani Xbox Series X. Jeho prezident Shuntaro Furukawa řekl investorům, že cílové skupiny se jen minimálně prolínají se Switch. Start nových konzolí a související trendy dle něj byznys Nintenda výrazně neovlivní. Switch se prý nyní blíží prostřední části životního cyklu.

- Square Enix údajně kutí pokračování Deus Ex: Mankind Divided pro next-gen konzole, uvedl insider z tohoto japonského vydavatele na Redditu.

- Organizátoři E3 2020 naslouchali médiím, návštěvníkům a celé branže. Chtějí letos z výstavy udělat "nový, revitalizovaný zážitek plný celebrit a insiderů". Prý překvapí hosty, experimentálními zónami či streamováním odhalených her.

- Oproti tomu herní akce Taipei Game Show byla organizátory odložena na léto kvůli obavám o možné šíření koronaviru.

- id Software potichu oslavili 29. narozeniny studia.

- Kingdom Under Fire: The Crusaders vyjde pro PC ještě do konce prvního čtvrtletí 2020, slíbili Blueside v návaznosti na nedávnou premiéru dvojky tohoto RTS/akčního hybridu na Steamu. Původní verze vyšla už před šestnácti lety na starý Xbox.

- Bungie nabírají uměleckého ředitele pro nějakou novou, ještě neodhalenou značku, tedy něco jiného než Destiny.

- Zelda: Breath of the Wild 2 v letošním roce očekávat nemáme, vývoj prý trvá déle, než se předpokládalo, prozradil insider s přezdívkou Sabi na Twitteru.

- Google plně rozumí touze hráčů po oznámení více nových her pro streamovací platformu Stadia, avšak načasování těchto oznámení prý záleží na samotných výrobcích her a samotný Google je nemůže ovlivnit. Hrají prý roli věci jao plánované akce, připravenost titulu, blízkost hratelného dema, očekávání akcionářů apod. Z dřívějška jich je slíbeno 120, z toho řada exkluzivit Stadia.

- Poslední patch pro Death Stranding umožňuje vypnout varující animaci před vstupem do teritoria BT, vedle vylepšení chodu hry.

- Off-topic: letmý první pohled na seriály od Marvelu exkluzivně na službě Disney Plus: The Falcon and the Winter Soldier, Wandavision a Loki:

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna