Hardwarový týdeník hráčů - 4/2020

Bílá Logitech myš či růst ASRock...

- HyperX odhalil novou podsvícenou podložku. Chlubí se "360° podsvícením" a výrobce dodává, že u ní nenarazíte na otravné vystouplé okraje. Velikostně se jedná o střední model, už se prodává.

- Představená myš G Pro Wireless od Logitech v bílé Ghost variantě vypadá dost stylově. Zisky z prodejů výrobce pošle charitám, ale zatím není jasné, jak široká bude dostupnost Ghost modelu po světě.

1

- Úspěch AMD s aktuální nabídkou Ryzen čipů pomohl také výrobcům dalších komponent. ASRock se pochlubil výrazným růstem tržeb za poslední rok, důvodem je hlavně zájem o desky pro Ryzen, jejich průměrná cena a také profitabilita grafických karet.

- Bílou novinku chystá také Asus a to v podobě nové White edice grafiky GeForce RTX 2080 Super. Zatím máme jenom fotky, ale na uvedení by se nemělo čekat dlouho. Nová edice by navíc mohla přinést vyšší takty, jako tomu bylo v případě bílé RTX 2080 Ti.

2

- Jak se povedla mechanická klávesnice od HP? Na to odpoví recenze modelu Sequencer. HP se rozhodlo, že místo zavedených mechanických spínačů vyrobí vlastní s vlastnostmi podobnými Cherry MX Blue a výsledek není vůbec špatný.

Reklama

Související obsah

Doporučeno | RECENZE Age of Empires 4

Výborně kráčí ve stopách druhého dílu.

Prozkoumejte australskou divočinu v remasteru tasmánského tygra

Kouzelná trojrozměrné plošinovka již koncem týdne.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna