Hardwarový týdeník hráčů - 5/2020

Recenze “klimatizovaného” headsetu, levná tichá myš, čísla Nintendo Online...

- Nintendo se nedávno pochlubilo s prodeji konzole Switch a aktuálně dodává, že Nintendo Online předplatné také dost roste. Za poslední rok se podařilo službě skoro zdvojnásobit počet předplatitelů.

- Tiché myši jsou v kurzu. Tu nejnovější představuje značka Natec. Model pojmenovaný Siskin dále láká na bezdrátový provoz či hodně nízkou cenu - stojí něco málo přes dvě stovky. Na výběr jsou dvě barevné varianty.

1

- Podle nejnovějších čísel se prodeje PlayStation 4 blíží k hranici 110 milionů. V poslední době už je ale znát pokles vlivem blížící se nové generace.

- MSI odhalilo další prohnutý monitor z řady Optix. Nabízí displej s velikostí 31,5palce zkombinovaný s Full HD rozlišením a obnovovací frekvencí 180 Hz. Nechybí podpora AMD FreeSync, nastavitelné podsvícení a ani portová výbava není špatná.

2

- Hraní PlayStation 4 her na Nintendo Switch? Není to úplně nereálné. Sony se v nedávném dotazníku ptalo, jestli by hráči měli zájem o Remote Play na dalších zařízeních a Switch byl první z uvedených příkladů. Možná je rovněž Apple TV.

- Nová recenze hodnotí rychlé SSD WD SSD Blue SN550, které výrobce pozicuje jako nástupce modelu SN500. Zaujme poměrem ceny a výkonu a také dlouhou zárukou, na druhou stranu nečekejte moc extra vychytávky.

- Druhá z aktuálních recenzí hodnotí dost netradiční headset Mindframe Prime od HP. Využití má najít hlavně v letních měsících, kdy uživatelům nabídne chlazení náušníků pro pohodlné hraní. Na druhou stranu zvuk si vás zřejmě moc nezíská.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna