Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 20. února

Update No Man's Sky, akcelerace zvuku Xboxu, výsledky THQ Nordic, datum Mount and Blade 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází nepravidelně dle časových možností v některé všední dny týdne obvykle v 6:15 či v 9:15. Stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně.

- Dnes v 16:00 bude zveřejněno přesné datum Early Access verze Mount and Blade 2: Bannerlords + cenovka a způsob šíření. Redakce včetně nás dostaly vše v předstihu a PC Gamer porušil embargo, ale my přání Taleworlds Entertainment dodržíme.

1

- Xbox Series X bude mít dedikovanou hardwarovou akceleraci zvuku, což má zařídit větší vtažení do nextgen titulů. Detaily se dozvíme na GDC 2020 prezentaci od zástupce Microsoftu 18. března. Za příklady, kterak se spolupráce více firem osvědčila, budou uvedeny hry Borderlands 3 a Gears 5.

- Epizoda 3 do The Division 2, prolog k březnovému rozšíření Warlords of New York, je nyní dostupná zdarma pro všechny majitele hry základní hry i bez Season Passu.

- Devátým updatem zdarma pro No Man's Sky je "Living Ship". Přináší nový typ vzácných lodí, organické technologie, příběhovou misi, kokpit, pestrá přepadení ve vesmíru, NPC a další věci (přehled).

- THQ Nordic momentálně mají 96 projektů ve vývoji, z toho je 44 už oznámených a 52 zatím neoznámených.

- Natáčení problematického filmu Uncharted prý začne už za čtyři týdny a nakonec ho má režírovat Ruben Fleischer (Venom).

- K slavnostnímu představení Baldurs Gate 3 dojde příští čtvrtek 27. února ve 21:30 našeho času na PAX East, potvrdili Larian. Živého vysílání se má zúčastnit nějaký speciální host. Na vývoji pracuje 350 lidí, kteří makají na nové technologii "umožňující zrod opravdového next-gen RPG".

- Vydavatel Metro Exodus považuje start na Steamu s 200 tisíci kusy (zejména nákupy Číňanů) za skvělý, stejně tak byl spokojen s výsledky na Epic Games Store během roční exkluzivity. Lidé prý rádi hrají báječné hry a Lars Wingefors, CEO Embracer Group, věří, že odbyt Metra bude dobrý i v příštích letech. Také je prý jasné, že Shenmue III není hrou pro masový trh, ale těší ho, že si ji užili aspoň fanoušci. Darksiders Genesis též berou jako úspěch díky tomu, že se prodává i později po vydání a když překonalo jejich předpoklady.

- Účast na E3 2020 potvrdili také Devolver Digital.

- Deliver Us the Moon zná termín konzolových verzí: 24. dubna 2020.

- Z Grand Theft Auto 4 a Episodes froM Liberty City nyní Rockstar odstraňuje službu Games for Windows Live, žebříčky a multiplayerový mód. V březnu tyto hry na digitálních obchodech nahradí kompletní edice, což znamená i návrat na Steam.

- Google Stadia bude od tohoto čtvrtka podporovat androidí mobily od Samsungu, Razeru a Asusu (výčet modelů). Google také pracuje na novém souborovém systému pro Android, který dovolí začít hrát hry ještě předtím, než jsou kompletně stažené, něco podobného jako na současných konzolích.

- Fantastic Four: Shadow of Doom, DLC3 do Marvel Ultimate Alliance 3, venku 26. března.

2

- Paradox bude nadále experimentovat s prodejem svých her mimo Steam, protože chování hráčů se postupem času mění, čímž myslí třeba umístění některých titulů na PC verzi Xbox Game Pass (Stellaris, Hearts of Iron IV a Europa Universalis IV), vydání Early Access na Epic Games Store či zkoušku měsíčního předplatného za přístup ke všem datadiskům k EU4.

- Platinum Games slibují další zásadní oznámení na 27. února, kdy vyjde nové číslo časopisu Famitsu.

- Videosrovnání konzolových verzí Bayonetta upozornilo na klamání Xbox Game Store ohledně 4K rozlišení, v reálu verze pro Xbox One X šlape jen v 1440p. Aspoň že chod v 60fps na všech platformách je stabilní:

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna