Krokovací cyberpunkový dungeon Conglomerate 451 opouští Early Access

+ startovní trailer, zajímavé vlastnosti.

Rusko-středoevropský vydavatel 1C Entertainment dal na vědomí, že dnes se Conglomerate 451 překlápí z Early Access do ostré verze. Stojí na Steamu jen 17 eur a zatím tam má kladné uživatelské recenze.

Hraje se jako staré krokovací dungeony s pohledem z vlastních očí a tahovými boji, ale odehrává se většinou venku ve městě budoucnosti se zkorumpovanými korporacemi, podobně jako v Cyberpunk 2077.

2

Abyste tam sjednali pořádek, naklonujete si jednotku agentů, jejichž DNA si upravíte k obrazu svému a vybavíte je implantáty nejen pro větší sílu končetin (ala Deus Ex). Bude to potřeba, protože prohra v bitvě znamená ztrátu dosavadního pokroku (definitivní smrt). I drobné zranění zde má dlouhodobé následky s permanentními nevýhodami, tzv. systém bolesti a traumat přenášených mezi jednotlivými misemi.

Startovní trailer:

Oproti Early Access přidalo studio RuneHeads čtyři nové oblasti k prozkoumání, příběhový režim, 25 nových nepřátel, 10 NPC postav, bosse korporací, redesignované uživatelské rozhraní či náhodné perky.

Chybět nemůže hackování v kyberprostoru, kupování syntetických drog pro krátkodobé posilnění, správa zdrojů ve vlastním výzkumném centru, sběratelské předměty či režim Endless pro nekonečný přísun obsahu.

Více zde.

1
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna