Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. února

Stavebnice Halo Infinite, další odřeknutí Sony kvůli viru, film Borderlands, výročí odhalení PS4, dokument Tony Hawka...

"Dobré ráno s Eurogamerem" je originální koncept českého Eurogameru, který se od roku 2013 stal tak oblíbeným, že ho později přejaly jiné weby. Publikován je (ne)pravidelně dle časových možností ve všední dny týdne obvykle v 6:15 či v 9:15. Stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně.

- Na cestě má být i filmová adaptace Borderlands, kterou prý bude režírovat Eli Roth (Cabin Fever, Hostel) a scénář napíše oceňovaný Craig Mazin. Zjistil to od Lionsgate Motion Picture Group HollywoodReporter.

23

- Komunitní manažer Cory Banks z Nvidia potvrdil, že Steam verze Cyberpunk 2077 bude fungovat se službou GeForce Now.

- Je to přesně 7 let, co byla světu oznámena PlayStation 4. A také uplynulo 5 let od momentu, co vyšla exkluzivita The Order: 1886.

- Výročí slaví také Dying Light. Uplynulo už pět let od jeho vydání, což Techland oslaví recyklací dřívějších událostí a odmění novým obsahem. Hra je také tento víkend dostupné bezplatně.

- Ta plná PC verze Assassins Creed Syndicate už je k dispozici zdarma z Epic Games Store, ale jen do 27. února.

- Kanadská dětská stavebnice Mega Construx brzy dostane přírůstky na motivy Halo Infinite:

11
12
13

- Codemasters chystají zbrusu novou závodní značku s prý úžasným multiplayerovým zážitkem pro nové publikum z celého světa, zatím je ve fázi prototypu a rozšíří protfolio studia vedle GRID, DIRT či F1.

- RPG Outward s otevřeným světem se za necelý rok prodalo už 600 tisíc kusů, nyní byl vypuštěn oficiální soundtrack.

- Nejprodávanější hrou ledna ve Velké Británii v součtu krabicovek a digitálek bylo staré Grand Theft Auto 5:

14

- Organizátoři PAX East z Penny Arcade litují zrušené účasti Sony a ujistili, že budou na akci udržovat větší než běžnou čistotu a hygienu, přesně dle doporučení od amerických úřadů ohledně efektní dezinfekce proti koronaviru.

- Sony ze stejného důvodu už odřekla i účast na březnové konferenci GDC a následoval ji Facebook s Oculusem, který namísto vystoupení naživo uspořádá online vysílání.

15

- Stejně jako tomu bylo u nás, i v německy mluvících zemích Evropy vyjdou 20. března krabicovky tří PC her od Quantic Dream. Heavy Rain a Beyond za 20 eur, Detroit za 40 eur.

- Člověk, který má v Google na starosti Stadia, tuto streamovací službu hájí tím, že je teprve nová. Prý to není o zážitku, který poskytuje nyní v rané verzi, nýbrž o jejich cíli, kterým je 8K hraní bez lagů, k čemuž prý směrují velmi sebevědomě. Navzdory stížnostem hráčů o technických potížích, chybějících vlastnostech, absenci více her atd.

- Rainbow Six Siege adoptuje systém Ping 2.0 podobný tomu z Apex Legends. Stane se tak v první půlce pátého roku obsahu a hráči díky tomu budou moci lépe neverbálně komunikovat s ostatními.

- Vývoj Kerbal Space Program 2 přesouvají Private Division do nového studia v Seattlu, kam se z dosavadního Star Theory přešli někteří autoři. Cílem prý je věnovat se čistě tvorbě této hry. Nové video o nextgen technologii z pre-alfy:

- V amerických obchodech je vyprodán Ring Fit pro Nintendo Switch, údajně kvůli epidemii koronavira si ho pořídilo více lidí, kteří jsou delší dobu znuděni v karanténě v domácnostech.

- Koncem měsíce si na Mammoth Film Festival v kalifornských horách odbude premiéru dokument o hrách Tony Hawk Pro Skater, zatím malá ochutnávka:

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna