Rockstar novými artworky možná vábí na Bully 2 či Grand Theft Auto 6

Tady je asi něco na spadnutí.

V minulosti už toto studio podobným způsobem vábilo na nadcházející oznámení příštích her. Například než jsme se dozvěděli o Red Dead Redemption 2, na twitterovém účtu se objevilo nové logo firmy v tématickém provedení po vzoru hry. Může jít o stejný scénář, nebo prostě jen o obyčejný redesign webu bez hlubšího významu, aby se podtrhla prestiž studia?

Na oficiálním webu Rockstaru se ode dneška točí několik nových grafických motivů, které zaujaly širokou hráčskou veřejnost. Popouští uzdu fantazii, jestli se náhodou nedíváme na lákání na Bully 2 či snad dokonce Grand Theft Auto 6?

První obrázek zachycuje jakousi sošku robotického Oskara, která vsedě objímá logo Rockstaru, vedle sebe má láhev šampaňského a rok 1988, kdy toto studio vzniklo. Druhý je o logu Rockstaru s novým vzhledem v červenomodrém provedení, s čistými linkami a minimalistickou paletou barev.

Uvnitř je ovšem schován text: "Zabíjení snů. Vraždění naděje. Bojování s počestnými a šikanování těch slabých. Proč si mi neřekl, co se pokazilo?" Ten trochu svádí k úvahám o pokračování či remaku kontroverzní akce o šikanování školáků, ale může to být jen kouřová clona.

1
2

Ohlásit něco nového by teď pro slavné vývojáře dávalo velký smysl, aby se uklidnili akcionáři a fanoušci, trochu vyplašení z nedávného odchodu spoluzakladatele a jednoho z šéfů, Dana Housera - navzdory rekordním ziskům z GTA Online a figurování GTA5 v čele lednových hitparád prodejnosti i po tolika letech.

Zároveň by tím Rockstar dal najevo, že je tak nějak napřed, když už chystá něco pro příští generaci konzolí. V neposlední řadě teď herní branže potřebuje trochu povzbudit, aby se nešířily jen samé negativní zprávy týkající se koronaviru, zrušené účasti na výstavách a možných rizik s výrobou či nedostatkem hardwaru.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna