Technická terénní simulace Overpass vychází

Zvládnete dojet? + startovní trailer.

Overpass, technická terénní simulace, ve které musíte překonávat přírodní a umělé překážky, je tu. Usedněte za volant silných terénních vozidel a zkuste obstát na extrémních tratích na Xbox One, PS4 a PC. Verze pro Nintendo Switch vyjde 12. března, opět pod taktovkou distributora Comgad.

Tato simulace hráčům přináší několik různých, obzvláště kopcovitých prostředí a terénů. Budete muset zachovat chladnou hlavu a nasadit opatrné řidičské schopnosti, jen abyste vůbec dojeli do cílové rovinky. Ve hře Overpass hráči nemohou proletět tratí s nohou na plynu až k podlaze, ale budou si muset najít tu správnou rychlost, aby vůbec dokázali projet okruh, zdolat překážky a vyhnout se poškození vozidla.

Podívejte se na premiérový trailer:

Na každé trati budou muset rovněž uvážit konkrétní technické parametry každého vozidla: vyberte si to správné vozidlo z více než 25 bugin a čtyřkolek od významných výrobců (Arctic Cat, Yamaha, Polaris a Suzuki) a nezapomeňte používat diferenciální zámek a ve správný čas přepínat mezi náhonem na 2 kola a na 4 kola. Hra se soustředí na to, aby vám poskytla jedinečnou výzvu s inovativní hratelností a pečlivě naplánovaným designem úrovní.

Ve hře Overpass existuje několik různých režimů: V režimu kariéry můžete zahájit sezónu, účastnit se závodů, vybudovat si reputaci, přilákat sponzory a pokusit se vyhrát důležité soutěže. V online režimu pro více hráčů, který můžete hrát až v 8 hráčích, musíte předvést dokonalou kontrolu nad svým vozidlem, abyste dokončili závod před ostatními. Zážitek doplňují ostatní herní režimy, jako jsou rychlé závody a lokální hra (rozdělená obrazovka či horké křeslo), ve kterých si hráč může zkusit zdolat ty nejnáročnější terénní závody.

Více informací o hře najdete na oficiálních stránkách zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna