Za každou změnu vlasů v Dead or Alive 6 zaplatíte dvacku

Úlet na druhou.

Tohle je pro Koei Tecmo dost ostuda. A pro všechny ostatní naprosto nepochopitelná mikrotransakce, jedna z nejabsurdnějších, co za poslední roky vídáme. Ostatně tahle hra je tím nechvalně proslulá v souvislosti s kostýmy, když odemčení všech by stálo desítky tisíc.

Nyní vyplavalo na povrch, že pouze v PS4 verzi dívčí bojovky Dead or Alive 6 musíte platit za změnu barvy vlasů postavy.

Děje se tak prostřednictvím stávajícího prémiového systému tiketů. Každý z nich stojí jeden dolar, tedy něco přes dvacet korun skutečných peněz, a barva vlasů hráče vyjde právě na jeden takový tiket.

1

Ještě větším úletem je, že musí platit za každou změnu, i na barvu, kterou třeba už dříve měl koupenou, ale teď se k ní chce jen vrátit. Na výběr je přitom pouze ze šestnácti barev. Šílené je i to, že jsou zapsány do vaší uložené pozice, takže jakmile ji smažete, o ten utracený dolar nebo 10 tisíc herní měny nadobro přijdete.

Jak to celé funguje, ukazuje YouTuber zaměřený na tuto sérii, EmeryReigns ve videu níže. Komunitě se to samozřejmě ani trochu nezamlouvá a nazvala to fackou do tváře ze strany výrobce, který se k tomu zatím nijak nevyjádřil.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zahájena beta Back 4 Blood

Jak na předčasný přístup?

10. srpna v šest večer proběhne vysílání Microsoftu o nezávislých hrách

Včetně oznámení od Rebellionu či Chump Squad, tvůrců The Artful Escape, Ollie Ollie World a Library of Ruina.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna