Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 11. března

Isometrický Dead Space, nový americký fotbal, vysílání o Xboxu, posila GameStopu, UbiSoft a GeForce Now...

"Dobré ráno s Eurogamerem" je originální koncept českého Eurogameru, který se od roku 2013 stal tak oblíbeným, že ho později přejaly jiné weby. Publikován je (ne)pravidelně dle časových možností ve všední dny týdne obvykle v 6:15 či v 9:15. Stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně.

- Take 2 se domluvili s NFL na vyrobení nějakých her s americkým fotbalem, které ovšem nebudou sportovní simulací, čili konkurenci Madden NFL od EA Sports nedostane.

- Jak by asi mohl vypadat Dead Space coby isometrická hra? O to se pokusili The Brotherhood za použití enginu pohánějícího Beautiful Desolation a STASIS. Leč žádná taková hra ani odbočka sci-fi série momentálně bohužel ve vývoji není:

0

- Port DOOM 64 bude 20. března obsahovat i novou kapitolu odehrávající se po událostech původní kampaně. Hra pojede ve 100 fps i klidně v 1000 fps, její HW nároky jsou zde.

- Tohle je velké překvapení: bývalý prezident Nintenda, oblíbený Reggie Fils-Aimé, byl jmenován do představenstva obchodů GameStop. Bude poskytovat své zkušenosti s byznysem s krabicovkami, i pomůže v transformaci firmy v nelehké době.

1

- Herec Norman Reedus bude znovu na něčem spolupracovat s Hideo Kojimou, uvedl v interview pro Wired.

- Na rozdíl od jiných vydavatelů UbiSoft plně podporuje službu GeForce Now od Nvidia, s kompletním přístupem k jeho hrám z jakýchkoli podporovaných obchodů. Považuje tuto službu za špičkovou a za skvělou v tom, že hráčům umožňuje volbu v tom, kde budou hrát jejich oblíbené hry.

- 17. března se dozvíme nové informace o Xbox Series X, xCloudu a raytracingu na nové konzoli. Půjde o to, co mělo být původně na konferenci GDC, ale namísto ní proběhne živé vysílání.

- Japonský časopis Famitsu dal očekávané hře Animal Crossing: New Horizons pro Nintendo hodnocení 38 ze 40.

- Holandský Amazon krátce prodával zlevněné Nintendo Switch jen za 250 eur, což je cena, jaká tu ještě nebyla, ale nedoručuje do všech zemí.

2

- Oznámen Panzer Dragoon: Voyage Record (pracovní název) s vydáním nejpozději do března 2021 a žánrem "dramatická střílečka pro virtuální realitu". Půjde o oprášení starých epizod trilogie pro Segu Saturn, avšak s novým ovládáním ve VR.

- Headsety Valve Index jsou opět dostupné k objednání, ale nebudou expedovány zákazníkům dříve než za osm týdnů.

- Podpora Mortal Kombatu 11 novým obsahem bude pokračovat i po Spawn, slíbil na turnaji Ed Boon, tvůrce série.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna