CD Projekt Red už má jasno, co vše bude dělat po téměř hotovém Cyberpunk 2077

Není to nic překvapivého, ale počkáme si.

Cyberpunk 2077 se zdá být po obsahové stránce víceméně hotov. CD Projekt Red totiž poslal stávající verzi hry ratingovým organizacím po celém světě (PEGI, ESRB atd.), které hru projdou a dle toho udělí patřičné věkové hodnocení. Vývojáři mezitím budou provádět testování a pracovat na technické stránce. Hra prý den ode dne vypadá lépe.

Polské studio tedy už řešilo, čím se bude zabývat dál. Na setkání s novináři o tom otevřeně promluvil prezident skupiny CDP, Adam Kiciński, reportují přátelé z polského EG.

"Po vydání Cyberpunk 2077 začneme naplno vyrábět další titul ze série Zaklínač, ale určitě se nebude jmenovat Zaklínač 4."

Na tomto projektu už prý nějaký čas dělá menší tým a předpokládá se u něj čtyřletý vývoj (čili hra nebude venku dříve než ve 2024), zatímco jiné dva, v tuto chvíli výrazně větší týmy se zabývají samostatnou multiplayerovou odbočkou Cyberpunku (vyjít má až v roce 2022) a přídavky pro něj (ty kutí třetí tým studia).

1
Nový wallpaper

CD Projekt Red sdělil, že už má déle velmi jasnou vizi příští singleplayerové hry z rodu Zaklínače, jen tento koncept zkrátka musí čekat na své převedení do reality - jinými slovy, než se mu na to uvolní vývojáři nyní dokončující cyberpunkové akční RPG.

Do budoucna se chce studio soustředit právě jen na tituly ze dvou univerz, Zaklínače a Cyberpunku, nikoli na jiné velké značky. Dopadu koronaviru na vývojáře her se Kiciński a zářijové uvedení Cyberpunk 2077 není ohroženo.

Tuto hru jinak výrobce hodlá poskytnout novinářům mnoho týdnů dopředu před dnem premiéry, aby měli dostatek času na pořádné zhodnocení, což svědčí o jeho značném sebevědomí ohledně kvality.

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna