Démonická akce je právě v prodeji

DOOM Eternal i ve startovním traileru.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bethesda Softworks oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje očekávaná first-person střílečka DOOM Eternal od studia id Software.

Hra je v prodeji od 20. března 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One v několika krabicových edicích.

Ve světových recenzích si zatím odnáší ta nejvyšší hodnocení: aktuální průměr PC verze na Metacritic je 90 ze 100 bodů. V průběhu následujících dní budou mít fanoušci možnost připojit se ke sledování herních streamů na Twitchi v podání předních českých herních influencerů a streamerů, jako je Mazarini, Agraelus a ArcadeBulls.

Startovní trailer:

ZLIKVIDUJ PEKLO s novou hrou DOOM Eternal! Armády samotného Pekla zamořily Zemi. Staň se zabijákem v epické kampani pro jednoho hráče, postav se hordám démonů napříč dimenzemi a zastav finální destrukci lidstva. Jediné, čeho se bojí... jsi ty. DOOM Slayer.

Hra DOOM Eternal od legendárního studia id Software je přímým pokračováním cenami ověnčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažijte ultimátní kombinaci rychlosti a síly, zatímco si budete razit cestu napříč dimenzemi s využitím nového soubojového systému z první osoby. Hra DOOM Eternal nabídne kromě rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče také multiplayer mód "Slayer vs Demons", kde budou mít hráči možnost zvolit si svou stranu - budete bojovat za záchranu lidstva, nebo se rozhodnete připojit se k démonické armádě?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna