Logitech G a McLaren ohlašují novou éru závodění

Spolupráce s Virtual GP a Tipsport COOL ligou.

Logitech dnes prodloužil partnerství se společností McLaren, což má odstartovat novou éru závodění. Obě společnosti letos prohloubí spolupráci v oblasti e-sportů s využitím bohatých zkušeností McLarenu ze světa motoristického sportu i automobilového průmyslu a odborných znalostí Logitech G v oblasti e-závodů, esportů a herních technologií.

„Logitech G podporuje e-sportovní iniciativy společnosti McLaren od samého počátku a jsem rád, že v tom budeme i nadále pokračovat. Oceňujeme jedinečný přístup a způsob spolupráce Logitech G s jejími partnery, který vede k vytváření nejlepších herních zážitků a vysoce kvalitních produktů," říká Mark Waller, ředitel prodeje a marketingu společnosti McLaren Racing. „Jsme rádi, že můžeme hráčům společně nabídnout novou soutěž G Challenge, a otevřít tak další bránu do světa automobilových závodů."

Logitech G a McLaren stojí v čele probíhajícího prudkého rozvoje e-závodění. Soutěže, jako McLaren Shadow Project a Logitech G Challenge, sehrály klíčovou roli v rychlém růstu herní komunity i zájmu o esporty. V letech 2018 a 2019 přitáhly obě akce dohromady více než milion soutěžících. V dalším kroku McLaren a Logitech spojí svoje úsilí do jediné napínavé soutěže G Challenge 2020, nejrozsáhlejší e-závodní soutěže na světě.

1

„McLaren je průkopníkem v automobilovém průmyslu i v extrémně konkurenčním světě Formule 1. Těší nás, že můžeme pokračovat v partnerství a uskutečňování společné vize, která zahrnuje zvýšení prestiže e-závodů v herní komunitě i mimo ni," říká Vincent Borel, generální ředitel Logitech G pro herní simulace. „Společně s McLarenem vytvoříme vzrušující esportovní zážitek, který vyvolá nadšení a soutěživého ducha ve všech účastnících."

Odpočítávání do zahájení on-line závodní soutěže G Challenge začíná právě dnes. Nenechejte si ujít tuto významnou akci a navštivte homepage, abyste dostávali aktuální informace o G Challenge a plánovaných soutěžích v roce 2020.

V Česku a na Slovensku společnost Logitech podporuje lokální akce. V roce 2020 spojila své síly s nejznámější a tradiční automobilovou soutěží Virtual GP a jako exkluzivní partner se stává součástí Tipsport COOL ligy. V šampionátu Virtual GP se nově hraje ve hře iRacing a Logitech zde bude mít svou vlastní stáj ve spolupráci s týmem eSuba a společností CZC.cz. V loňském roce reprezentoval barvy Logitech jezdec Simon Kovačič, který se stal vítězem juniorské soutěže VGP. „Spolupráce s Virtual GP pokračuje i v sezoně 2020 a my jsme velice rádi, že s námi bude opět Simon. Vidíme v něm velký potenciál nejen jako jezdce, ale také jako pravého reprezentanta značky Logitech G," říká Jiří Pacovský, marketingový manažer pro Česko a Slovensko. Soutěž začíná již tento měsíc a končí velkým finále na For Games.

2

Logitech G podpoří též letošní Tipsport COOL Ligu, což je tradiční několikaměsíční soutěž v jednom z nejpopulárnějších esportových titulů CS:GO. Celoroční exkluzivní partnerství přináší oběma tradičním značkám na poli esportu silné spojení, jaké na tuzemské herní scéně není k vidění. Logitech G nabídne nejen speciální soutěž o nejlepšího tuzemského hráče, ale také i produkty pro vítěze první a druhé ligy. „Jsme rádi, že jsme spojili síly s těmi nejlepšími na česko-slovenském trhu. Spojení s nejúspěšnější herní organizací eSuba a nejprestižnější ligou chceme posunout český gaming kupředu," vysvětluje Pacovský účast v soutěži.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna