O příběhu a postavách Final Fantasy 7 Remake

16 minut dlouhý deníček + proč rozkouskovali hru právě takto?

Jednou z her, které byly ohroženy situací okolo koronaviru, ale nakonec vyjdou dle plánu (stejně jako Resident Evil 2 remake), maximálně s párdenním zpožděním kvůli logistice a distribuci, bude 10. dubna Final Fantasy 7 Remake pro PS4.

Square Enix zveřejnili druhou epizodu vývojářského deníčku, který vás vezme za oponu tvorby a zaměřuje se tentokrát na příběh a postavy. Uslyšíte v něm vedle nové hudby povídání tvůrců, grafiků či programátorů o zrodu "jedné z nejočekávanějších her všech dob".

Uvidíte též, jak bylo znovu vytvořeno město Midgar. Součástí hry bude nové horní patro Shinra Building (nebylo v předloze), které otestuje unikátní fyzické schopnosti hrdiny při překonávání překážek v prostředí.

Předělávka jinak skončí v moment, kdy skupina uteče z Midgaru, který byl autory zvolen jako dějiště první kapitoly. Vše ostatní bude až v příštích kapitolách remaku, které vyjdou v příštích letech.

"Pokud bychom chtěli veškerý obsah z originálu nacpat do jediné hry, museli bychom hodně vybírat a zvažovat, co tam dát a co ne, což by se asi fanouškům nelíbilo. Nakonec jsme se rozhodli, že tím nejlepším řešením bude snažit se o co nejvyšší kvalitu a rozšířit příběh. To nám dovolilo soustředit se na věci, které lidé milovali, i jít více do hloubky příběhu než dříve," vysvětlili producenti Yoshinori Kitase a Naoki Hamaguchi.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna