Hardwarový týdeník hráčů - 12/2020

Zvuková karta pro hráče, AMD zvyšuje náskok, notebook Asus...

- Nová počítačová skříň od Fractal Design zaujme líbivým a jednoduchým designem, který je určen do kanceláře. Model Era ITX se bude prodávat v pěti barevných variantách a nabídne kovové provedení i prachové filtry.

- Externí zvuková karta Creative Sound Blaster G3 nabízí několik přednastavených profilů a kompatibilitu s konzolemi. Hodí se tak pro hráče, kteří vlastní nejen PC a rádi si hrají s nastavením zvuku. V recenzi obstál na výbornou také software.

1

- Počítačové skříně představilo také EVOLVEO. Trojice modelů Ptero nabídne skleněné provedení bočnic a RGB větráčky. Prémiový vzhled navíc doplňuje rozumná cena a kompatibilita s různými formáty základních desek.

- AMD získává další náskok v oblasti výrobní technologie procesorů. Aktuálně se plánuje 5nm výrobní proces. Ten přijde s architekturou ZEN 4 již za dva roky. Intel na druhé straně stále zaostává na 14 nm.

- Vyzkoušeli jsme si nový Asus ROG Zephyrus G14. Jedná se o 14palcový notebook s RTX 2060 a připravovaným procesorem Ryzen 4. generace. Údajně nejvýkonnější notebook o této velikost udělal velmi dobrý dojem.

2

- Nacházející generace herních konzolí se blíží a koronavirus, alespoň Microsoftu, nemá stát v cestě. Blížící se Xbox Series X se opět vyrábí a uvedení na trh se tak neposune. Microsoft se spíš bojí poptávky v USA a v Evropě.

- Levná herní myš od Genesis se chlubí tichými spínači. Recenze modelu Xenon 220 odhalila, že výrobce měl dobrý nápad, ale tiché spínače neosadil všude. Jedná se tak spíše o průměrnou myš.

- MSI Trident 3 je dobře vybavený počítač o velikosti herní konzole. Na stránkách internetového obchodu unikly údaje o příští verzi, která obdrží nový procesor i grafickou kartu aktuální série. Obojí navíc půjde, na rozdíl od herních konzolí, časem vyměnit za lepší.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna