Oficiální potvrzení a rovnou i vydání Call of Duty Modern Warfare 2 Remaster

Ale časová exkluzivita PS4 + trailer, obrázky, a co mulťák?

V pátek jsme zde informovali o nálezu plakátu v souborech s posledním updatem. A vida, netrvalo to více než pár dnů a už si zmíněnou hru dokonce můžete sami zahrát...

Activision totiž měli již delší dobu v rukávu přichystán (hotov) remaster Call of Duty: Modern Warfare 2, jen prý čekali na příhodnou chvíli, kdy ho mají vypustit - asi aby se to netlouklo s třicetimilionovým úspěchem Warzone F2P Battle Royale apod. A také aby to nebylo mylně vnímáno jako určitá kompenzace u Black Ops 4, kde příběhový režim kdysi chyběl.

Níže je trailer, který je tím oznamovacím a startovním zároveň, čili se krom určitého momentu překvapení (tedy nebýt mnoha úniků) částečně ušetřilo i za marketing:

Jediná potíž je, že nakonec jde o měsíční časovou exkluzivitu PlayStation 4. Majitelé ostatních platforem (PC, Xbox One) si tuto předělávku budou moci zakoupit až 30. dubna 2020 (zatím k mání jen předobjednávka).

Verze pro PS4 stojí 20 liber či 25 eur, čili asi šest stovek. Celé to navazuje na populární remaster Call of Duty: Modern Warfare jedničky z 2016. Tudíž dostanete ten samý obsah, jen s vylepšenými texturami, animacemi, fyzikálně založeným renderováním, HDR nasvícením a dalšími efekty či vychytávkami.

Důležité je však vědět, že tato hra obsahuje pouze remaster singleplayerové kampaně tohoto starého dílu, nikoli multiplayer. Ten sem kupodivu nebude přidán ani dodatečně, vyjádřili se tvůrci, nic takového prý nezamýšlí. Prý by to rozdělilo komunitu, namísto toho hodlají přidávat další klasické mapy do Modern Warfare z loňského podzimu.

11
12
13
14
15
Modern Warfare 2 Remastered

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna