Krabicový Resident Evil 3 na polovině kusů co před rokem dvojka

Důsledek zavřených obchodů v Británii?

Jelikož bylo lidem nařízeno zůstat doma a policie ve Velké Británii je mnohem přísnější než u nás s vyžadováním dodržování pravidel a pokutami, docela to dává logiku. Když k tomu přičtete, že spousta kamenných obchodů s hrami tam musela být zavřena, nelze se asi tomuto výsledku tolik divit.

Krabicovka Resident Evil 3 remaku zřejmě doplatila na opatření kvůli šíření koronaviru. Prodalo se ji totiž o polovinu méně kusů než před rokem předělávky Resident Evil 2, zjistili kolegové z GamesIndustry.

Z toho všeho lze odvodit, že nejspíš tentokrát frčela mnohem více digitální verze, ale data o počtu downloadů bohužel nejsou k dispozici, ani se Capcom zatím nepochlubil oficiálními čísly.

Jinak nevidíme moc jiných důvodů, proč by se trojce mělo dařit méně než dvojce, když sklízí opět nadšené ohlasy a publikum zatím nepůsobí, že by se tímto námětem přejedlo (a výrobce sonduje, zda chcete více remaků). Naopak jsme předpokládali, že její by mohl být spíš větší než minule.

Domácí karanténa ve Velké Británii jinak prodejům krabicovek velmi přála: za poslední tři týdny se jich tam prodalo milion kusů, což je ve srovnání s ČR neuvěřitelné číslo.

Z toho minulý týden 350 tisíc kusů fyzických her, drobný mezitýdenní nárůst, ale značně více než obvyklých 150 tísíc kusů.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna