Bohemia Interactive podpoří brněnskou nemocnici

Ziskem z DLC pro Vigor.

Hráči Vigor se už naučili přežít v poválečném Norsku, ale hrozba celosvětové pandemie nyní dorazila do reálného světa. V domácím studiu Bohemia Interactive prý přemýšleli, jak spojit hráčskou komunitu Vigor z celého světa a pomoci těm nejodvážnějším. Přišli proto se "Stay Safe Charity Packem", který lze zakoupit od pátku 10. dubna po omezenou dobu. Veškerý zisk po očištění od nevyhnutelných nákladů poputuje do Fakultní nemocnice Brno.

"Brněnská nemocnice se nedávno stala obětí kybernetických útoků, které personálu ztěžují práci dodnes. I proto jsme se rozhodli pomoci právě jim. Vybrané peníze poputují personálu, který každý den statečně bojuje za zdraví našich spoluobčanů," pravili v tiskové zprávě a dodali:

1

"Věříme, že herní komunita ráda pomáhá, již nyní přispívají ke zlepšení situace tím, že zodpovědně zůstávají doma u svých oblíbených her. Rádi také přispívají na dobrou věc. Samozřejmě neodejdou s prázdnou. Za svůj příspěvek získají unikátní roušku, kterou se budou moci vybavit právě ve hře Vigor, kterou vyvíjí brněnská pobočka Bohemia Interactive."

Looter shooter hra Vigor je dostupná na bázi Free-2-Play pro konzoli Xbox One a v následujících měsících vyjde i pro Nintendo Switch. Nejen, že koupí Stay Safe balíčku pomůžete těm, kteří pomoci opravdu potřebují, ale zároveň se přidáte ke komunitě hráčů, kteří si prochází stejnými problémy. Jsme v tom společně!

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna