Oficiálně vyzrazena PC verze Final Fantasy 7 Remaku

+ gratulace od DOOMa, hitparáda PS Store za březen s pár překvapeními.

V pátek oficiálně vydaný Final Fantasy 7 Remake, který k sérii přilákal i spoustu nováčků, má na PS4 pouze časovou (roční) exkluzivitu.

Na kterou platformu zamíří později, to vyzradili kupodivu přímo Square Enix v oficiálním videu, kde hlavní producent Yoshinori Kitase děkuje fanouškům za čekání a podporu.

V jednu chvíli se tam objevují záběry, kde se píše, že byly zachyceny na PC. Japonská férovost a upřímnost opět vyhrála nad tím, co je už oficiálně známo nebo co se hodí do krámu.

Vedle toho je z výroků autorů či MS zřejmé, že hra dorazí i na Xbox One a také v nějaké upgradované verzi na příští generaci konzolí.

K vydání jinak pogratuloval i hrdina DOOM Eternal stylovým plakátem:

1

Z aktuální hitparády prodejnosti na PlayStation Store za březen je jinak zvláštní, že DOOM Eternal se v Evropě umístil až na 14. místě, zatímco v USA mu patří čtvrtá příčka. Slabý start měl Nioh 2, který se v Evropě nevešel ani do TOP20 a v USA skončil až osmý. Jedničkou je samozřejmě CoD díky hype okolo Warzone, úspěchem skončil remaster Modern Warfare 2 (5. místo v Americe za jediný den při vydání až 31. března).

11
USA
12
Evropa

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna