Sony dává Uncharted: The Nathan Drake Collection a Journey, ať raději zůstanete doma a hrajete

Iniciativa Play At Home.

Zatímco údajné spekulace o Horizon: Zero Dawn 2 z Redditu se ukázaly být jasným podvrhem a s úsměvem je vynecháme (stejně jako to o představení PS5 příští týden), toto si vaši pozornost zaslouží.

Prezident a CEO Sony Interactive Entertainment, Jim Ryan, ohlásil v noci na dnešek jejich novou iniciativu Play at Home.

Chtějí tím přispět k tomu, aby se zabránilo dalšímu šíření koronaviru a nechť lidé raději zůstanou doma u hraní na konzoli, než aby riskovali kontakt s ostatními venku a nakazili se.

Play at Home se skládá ze dvou částí: jednak darování hodnotných plných her všem majitelům PS4 zcela zdarma.

Začíná se s Uncharted: The Nathan Drake Collection, což je remasterovaná kompilace úvodních tří dílů série a skvělý doplňěk k Uncharted 4 momentálně v PS Plus. Druhou hrou je starší, leč nadčasové Journey pro PS4.

1

Jejich digitální verze budou ke stažení bezplatně od zítřka, 16. dubna, do 6. května. Když to zvládnete, navzdory přetíženému internetu kvůli home-office a izolaci všech lidí v USA i Evropě, zůstanou vám natrvalo v držení. Později je asi vystřídají jiné hry.

Druhou částí iniciativy tvoří poskytnutí finančního příspěvku menším nezávislým studiím, které s krizí zápolí hůře než velké firmy. Sony jim proto dá 10 milionů dolarů. Příjemci těchto peněz a podmínky pro šanci na jejich získání budou ohlášeny brzy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna