Vše jsem si vymyslel, přiznal fantazírování o Spider-Man 2

Toto není vtipné.

S železnou pravidelností se to opakuje prakticky ob den. Reddit, anonymní autor, nově zřízený uživatelský účet, dlouhý výčet vlastností hry, předmětem nějaká předpokládaná exkluzivita pro PlayStation 5 (např. Horizon 2), po pár hodinách příspěvek smazán administrátory.

Takové pochybné "úniky" obvykle ani nezmiňujeme, protože se stačí držet starého pravidla - že čím je údajný výčet prvků detailnější a konkrétnější, i když to jsou fanoušky vysněné věci, na 99 procent se jedná o podvrh.

Tak tomu bylo na přelomu týdne i v případě Spider-Man 2. Na rozdíl od většiny jiných, autor příspěvku se dodatečně přiznal, že se snažil veřejnost napálit.

1

"Děkujim vám za zábavných 24 hodin. Nedávný únik ze 17. dubna jsem si kompletně vycucal z prstu, protože jsem se během karantény doma nudil. Jako dlouholetý fanoušek Spider-mana a náruživý hráč jsem se jen pokoušel vypátrat, jaké vlastnosti by z pokračování udělaly ještě lepší hru než jednička, ale nějak se to rychle vymklo z rukou".

Tento chlapík, kterému se dostalo pět minut slávy, doufá, že Spider-Man 2 od Insomniac Games bude nakonec mnohem lepší, než jeho fantazírování.

Pro nás ostatní to je další varování, aby se nevěřilo úplně všemu, co někdo na internetu vyplodí, zvlášť v této době, kdy mnohým trochu hrabe.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna