Metamorphosis vás převtělí do brouka dle Franze Kafky

Bezvýchodný až tragikomický příběh + filmeček.

Dílo pražského německy píšícího spisovatele z roku 1915 se stalo námětem pro chystanou hru od studia Ovid Works a vydavatele All In! Games (Ghostrunner).

Oceňovaná povídka The Metamorphosis (český název Proměna) od France Kafky bude přenesena do interaktivního média pro PC, PS4, X1 a Switch.

Žánrově půjde o dobrodružství viděné z vlastních očí, ve kterém se ocitnete v surealistickém, ručně kresleném světě, kde vaše nově nalezené schopnosti jsou poslední a jedinou šancí na vykoupení.

Bezvýchodný až tragikomický příběh obchodníka Řehoře Samsy, který se jednoho rána nečekaně promění v ohromného brouka a své rodině tím nadělá spoustu trápení, nastiňuje debutový filmeček ke hře:

Během neobyčejné cesty až do Věže budete hledat pravdu a tajemství vězící za vaší transformací do něčeho mezi švábem a broukem, čili dění budete sledovat z nezvyklé perspektivy jako v Grounded od Gearboxu.

Podle oficiálního popisku i obrázků se tvůrci hry hodně odchýlí od předlohy, ta posloužila jen jako inspirace a představivost. Což není překvapivé vzhledem k faktu, že by se jinak celá hra musela odehrávat v jediné místnosti a byla by to nuda.

Vydání je plánováno na později v letošním roce (Steam), kdy se můžete těšit na prostorové hádanky (parkúr, lezení po stěnách, hledání stop, překonávání překážek) i na prý unikátní pohybové mechanismy (plně využívající vaše malé tělo i lepkavé končetiny).

1
2
3
4
5
6
7
8

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna