Stadia zlanařila PUBG a nejen sportovní hry od EA

+ záznam dnešního vysílání.

Když se vám podaří domluvit s takovými silnými hráči, aby vaši platformu podporovali a věřili ji, navzdory ne úplně hladkému startu či posměchu od jiných v branži, už to něco znamená.

Phil Harisson, viceprezident a generální manažer Google mohl v dnešním vysílání o novinkách pro Google Stadia hýřit radostí, přestože bylo natočené z domova.

Povedlo se jim totiž na streamovací službu zlanařit PUBG neboli PlayerUnknown's Battlegrounds, průkopníka žánru Battle Royale, o nějž sice poslední dobou zájem klesá, leč stále jde o velké jméno.

Pioneer Edition edice hry bude stát 40 dolarů (nebo zdarma pro předplatitele Pro verze Stadia) a zahrne vedle základní hry ještě Cold Front Survivor Pass s balíčkem skinů. Stadia verze navíc podporuje crossplay s konzolovými verzemi hry.

1
2

Dalším velkým úlovkem pro streamovací službu jsou hry od Electronic Arts, které tam přibudou někdy později v letošním roce.

Celkem půjde o pětici her, z nichž první - Star Wars Jedi: Fallen Order - dorazí na podzim. Jistotou je FIFA a Madden, patrně jejich příští ročníky, které zatím zůstávají zahaleny tajemstvím.

Exkluzivní hrou pro Stadia se o prázdninách stane Crayta (zdarma uživatelům Pro verze), která je o společné tvorbě a sdílení multiplayerových her pro různě zkušené hráče na Unreal Engine 4. Chybět nemá kampaň a versus mód pro čtyři lidi.

Květnovými plnými hrami na Pro verzi služby jsou: Zombie Army 4: Dead War, SteamWorld Heist a The Turing Test.

Záznam celé čtvrthodinky dnešního vysílání:

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna