PlayStation 5 údajně představí až 4. června, zatím je zde neoficiální TV spot

Věrohodný zdroj.

Je nám jasné, že jste z těch všech nenaplněných "úniků" už velmi unaveni až otráveni, stejně jako my. Od února se neděje nic jiného než to, že prakticky každý, kdo umí psát a má účet na nějaké sociální síti, tahá z kloubouku nějaké datum, kdy podle něj dojde k odhalení.

Avšak toto je jiný případ. Přišel s tím Jeffrey Grubb, známý redaktor velkého amerického webu VentureBeat, který má na starosti tamní sekci o hrách.

Podle něj je pořádné představení PlayStation 5 a her momentálně plánováno až na 4. června 2020.

Napsal to pod svým verifikovaným uživatelským profilem do diskusních fór ResetERA, aniž by specifikoval zdroj či autenticitu, ale ví se o něm, že má se Sony vřelé vztahy (například na únorovém PlayStation Meetingu vyfotil malé muzeum se starými konzolemi, i věděl v předstihu datum Nintendo Direct).

Klíčové je, že by si lidé měli přestat dělat plané naděje ohledně květnového odhalení PS5, které s největší pravděpodobností nenastane. Padá tím také nejspíš příslib časopisu OPM ohledně odkrytí her už 2. června, ačkoli mu může být vše ukázáno v předstihu, aby stihl uzávěrku.

Zatím doporučujeme nový, neoficiální reklamní spot na PlayStation 5 a ovladač DualSense, který pochází od stejného autora, jako ty koncepční rendery minulý týden. Samozřejmě to je stále jen domnělý design konzole, nikoli něco zaručeného:

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna