The Last of Us 2 je oficiálně hotovo, steelbook a hitparády

UPDATE o vzkaz Neila Druckmanna.

UPDATE 19:00 - Neil Druckmann před chvílí na Instagramu avizoval, že The Last of Us 2 je oficiálně prohlášeno za dokončené. Nic tedy nezabrání vydání 19. června 2020 pro PS4 a odeslání disků do lisovny. Normálně by prý v tuto chvíli oslavovali, že fáze gold dosáhli, ale stále pracují z domova.

"Chci pogratulovat celému týmu k nejambicióznější hře, co kdy udělal. Naplno to pochopíte, až se vám dostane do rukou a zjistíte, jakou péči věnoval každému detailu, designu levelů, herním mechanismům, grafice, uměleckému směřování, postavám, příběhu, zvuku i soundtracku. Na výsledek jsme velmi pyšní a nemůžeme se dočkat, co na to řeknete, já se při posledním průchodu rozbrečel. Děkujeme všem fanouškům za trpělivost, už jste jen pár týdnů daleko. Nehledě na to, co jste o hře četli, slyšeli či viděli, nic se nevyrovná hraní The Last of Us 2 od začátku až do konce. Je to ostatně hra, takže si ji musíte zahrát."

Původní článek 16:00 - Německý Amazon dnes nahodil nové ukázky steelbooku limitované edice The Last of Us 2. Předtím jsme ho už jednou viděli začátkem března z JRC.

3
2

Prodejnosti této PS4 exkluzivity nedávný únik příběhu (vypátráni viníci) zjevně moc neuškodil.

Navzdory kontroverzi je tato hra aktuálně na předních místech hitparády Amazonu v mnoha zemích světa, včetně USA, Velké Británie, Francie, Kanady či Japonska. Soupeří tam logicky jen s Final Fantasy 7 Remakem. Všimli si toho GamingRoute.

Čili všichni ti, kteří vyhrožovali, že si The Last of Us 2 kvůli nečekanému zvratu v příběhu nekoupí, patrně zůstali jen u slov v diskusních fórech.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Druhý deníček o Elite Dangerous: Odyssey

Procházka po planetách a stanicích.

Intro filmeček z GodFall

+ kontroverze o cenách.

Říjnové přírůstky na Xbox Live Game Gold a Game Pass

+ přesný termín přidání her od EA.

Digitální deluxe edice Demons Souls remake za 100 eur

+ krásné nové screenshoty, až neuvěříte, že jde o startovní PS5 hru.

- komentáře (20)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna