Cyberpunk 2077 s přizpůsobením genitálií

A jak budou probíhat lechtivé scény.

Z popisku na webu americké ratingové organizace ESRB jsme se dnes dozvěděli jednu kuriozitu nebo spíš ulítlou vlastnost očekávané hry od CD Projektu Red.

Nejspíš to chtěl odhalit až později, nebo to mělo zůstat tajemstvím do momentu vydání, aby se to pak virálně šířilo, kdo ví.

Píše se tam, že v Cyberpunk 2077 si nejpve zvolíte své pohlaví (muž či žena, už se vědělo) a pak si přizpůsobíte prsa, zadek a genitálie, což má zahrnovat různé velikosti a kombinace genitálií.

1

Není tedy divu, že zářijová hra dostala věkové doporučení Mature, tedy vhodná až od 18 let.

Sumář ESRB, kteří už k plné hře měli přístup, dále hovoří o tom, do jakých sexuálních aktivit se coby hráč zapojíte. Budou probíhat mezi vaší postavou V a "ostatními hlavními postavami či prostitutkami".

Tyto sexuální scény budete sledovat z vlastních očí a budou jen krátké. Postavy v nich budou částečně svlečené a vystřídají různé pozice, během čehož bude i něco slyšet. Ve hře má být také scéna, ve které se hlava postavy pohybuje směrem do partnerova rozkroku.

Pokud tomu nevěříte, stačí zabrousit sem, kde je to černé na bílém.

Zmíněny tam jsou i nákupy přímo ve hře, což neladilo se sliby výrobce o žádných mikrotransakcích. Později Fabian Döhla z CDPR upřesnil, že se tím myslí pouze nákup budoucích datadisků z rozhraní hry.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna