Příběhový trailer The Last of Us 2 s českými titulky

Ještě více naladí na jednu z nejočekávanějších her.

Sony dnes odpoledne publikovala slíbený nový trailer z The Last of Us 2 pro PS4, který vás ještě více naladí na jednu z nejočekávanějších her současnosti.

Dokonce hned existuje s oficiálními českými titulky, za což zaslouží pochvalu.

Zápletka se má takto: Poté, co brutální a násilné akce přerušily relativní mír, který Ellie našla v Jacksonu, se chystá učinit spravedlnosti zadost.

Jak postupně loví všechny, kteří jsou za to zodpovědní, osobně se střetává s ničivými fyzickými a emocionálními důsledky svého jednání...

Neil Druckmann, šéf vývojářů k tomu prohlásil - citujeme tiskovku:

„Několik posledních týdnů bylo rušných a díky novému datu vydání a dokončenému vývoji The Last of Us Part II jsme nyní jen něco málo přes měsíc od data vydání 19. června 2020. Abych pravdu řekl, je to neskutečný pocit. Tento projekt představuje nejen roky tvrdé práce a vášně od všech tady v Naughty Dog, ale pokračování cesty, která začala s Ellie, Joelem a každým z vás před sedmi lety. I přes těch několik zvratů jsme šťastní, že jste s námi prožívali každý krok. Vaše nadšení a podpora znamená mnoho pro všechny zde ve studiu. Jsme v poslední fázi, než The Last of Us part II dorazí do vašich rukou a těšíme se, že se s vámi nyní můžeme podělit o úplně nový Story Trailer, který vám poskytne krátký náhled na další kapitolu příběhu Ellie a Joela. Koukněte na to!"

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna