Týmový Turok dle excelových tabulek, to je Second Extinction

Detaily a obrázky z rychlokvašky.

Omluvte nás, ale nemůžeme si pomoci. Tahle dnes oznámená hra pro PC a Xbox Series X je úplně typickým příkladem rychlokvašky pro start nových konzolí, kterou snad někdo "vygeneroval" v excelových tabulkách přesně podle trendů a s minimálním rizikem.

"Protože hráči chtějí návrat Turoka, někdo stále ještě hraje Ark: Survival Evolved a bude se asi mluvit o Horizon 2, dáme tam dinosaury. Do severského prostředí to zase šoupneme díky naší domovině (švédské Malmö), popularitě Vikingů z (tehdy spekulovaného) Assassina a protože tam nemusí být moc hustá vegetace. A kooperativní mechanismy zase vezmeme z naší předešlé hry Generation Zero z 2019, APEX engine už máme... Věřte mi, bude to brnkačka".

Nějak takhle možná uvažovali v nevelkém (35 lidí) studiu Systemic Reaction spadajícím pod vydavatele Avalanche Studios. Intenzivní kooperativní FPS pro tři lidi, kde musíte spolupracovat, abyste sejmuli rozdivočelé a zmutované dinosaury, kteří se přeměnili v ultimátní stroje na zabíjení (ať už električtí raptoři či T-Rexové).

1

Second Extinction chce být zábavným sandboxem s unikátním zasazením, kde prý rozkvete kreativita (další klišé z vize studia ve vašem zájmu vynecháme). Pokusíte se přežít kombinací zbraní a schopností, jelikož čelíte přesile a Země padla. Klíčovými slovy zde mají být kulky, bomby, zuby, drápy a krev.

Otevřený svět se přitom zdá být velmi prázdný (ve srovnání třeba se starým Horizon Zero Dawn), což se snaží zamaskovat oslňující efekty explozí. Pěkný je však efekt dynamicky padajícího sněhu. Spoustě lidem hledajícím nenáročné, krátké odreagování to asi náramně sedne a může z toho být hit.

Dokonce už známe HW nároky, aspoň Intel Core i5-3570 či AMD Ryzen 3 1300X s 12GB RAM a 30GB volného místa. O prázdninách proběhne uzavřená beta na Steamu, počítá se s dlouhodobou DLC podporou. První obrázky:

2
3
4
5

Reklama

Přeskočit na komentáře (3)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna