První sestřih z hraní F1 2020 a španělská časovka

UPDATE.

UPDATE - Codemasters ještě přinesli první sestřih z opakovaček přímo v enginu hry F1 2020 či záběry ze zajíždění do boxů:

Původní zpráva 11.5. - Řekněte s námi „Hola España!", protože vyrážíme na ohnivý Circuit de Barcelona-Catalunya, kde nás čeká ten nejžhavější závod z chystané hry F1 2020 (oznámení). Usedněte spolu s Carlosem Sainzem do jeho McLarenu a užijte si klasickou rychlostní trať v jeho MCL35 před víkendovou španělskou virtuální Grand Prix.

Ti bystří z vás, kteří už na této trati závodili v předchozích hrách, si v druhém videu všimnou mírných změn ve vyvýšení mezi 13 a 14 a obzvláštní péče se dočkal i finální sektor. Zatímco závodní akce na okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya byla odložena, v rámci španělské virtuální Grand Prix, která se koná tuto neděli 10. května, se sešla hvězdná soupiska.

F1 2020 vyjde v pátek 10. července 2020 (F1 2020 Michael Schumacher Deluxe Edition už 7. července 2020) na PlayStation 4, Xbox One, Windows PC (DVD a na službě Steam) a na Google Stadia.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna