Bonusová mise Assassins Creed Valhalla a kdo složí soundtrack

Nález Season Passu.

Mírno rozčarování ze slibu jen 30fps na Xbox Series X či pouhých cutscén v avizovaném gameplay videu (nemluvě o tom, že chybí čeština) napraví pár drobnějších zpráv.

Kdo si do Assassins Creed Valhalla pořídí Season Pass, odemkne se mu bonusová příběhová mise týkající se Beowulfa. V ní hrdina Eivor odhalí krutou pravdu za touto legendou.

Druhá bonusová mise "The Way of the Beserker" bude za předobjednávku a zřejmě i ta bude stát někde bokem mimo hlavní příběh. Vyplývá to z předčasně vypuštěných informací na německém obchodě UbiSoftu.

Season Pass vás má vzít do jiných zemí než Norsko a Anglie, ostatně už dříve producent zmínil, že navštívíte několik překvapivých oblastí. Slibuje "epický obsah, průzkum nových zemí a nález nové výbavy".

1

Dále jsme se dozvěděli, kdo pro Valhalla složí hudbu. Bude to jedna z nejuznávanějších osobností v této oblasti, Jesper Kyd, autor hudby do Assassins Creed 2, Assassins Creed: Brotherhood a Assassins Creed Revelations. Se soundtrackem mu pomohou Sarah Schachner (AC Origins) a Einar Selvik (TV seriál Vikingové)

Ohledně spatření záběrů ze hry se nemusíte bát, dle kreativního ředitele Ashrafa Ismaila máme před sebou dlouhou marketingovou kampaň, během které určitě video z hraní uvidíte. Jen to chce trpělivost. Povzdechům nad tím, co bylo ukázáno ve čtvrtečním Inside Xbox, rozuměl a označil je za právoplatné.

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna