Oficiálně potvrzen remaster Mafia Trilogy

+ teaser.

Po mnoha spekulacích, naposledy z přelomu týdne, konečně dnes úderem 16:00 dochází k zásadnímu oznámení a Eurogamer ho má pro vás okamžitě venku.

Ano, v přípravě je Mafia Trilogy. Tedy remasterovaná, vylepšená kompilace všech tří dílů (Mafia 1, Mafia 2, Mafia 3) původně české gangsterské akce.

Zatím oficiální cestou víme jen tolik, že vyjde jak krabicově, tak digitálně pro PC (Steam a Epic Games Store), PlayStation 4, Xbox One a Stadia. Datum ještě upřesněno nebylo. Vývojářem je dle loga opět kalifornské studio Hangar 13 (jako u trojky), kterému ale pomáhá i torzo původních 2K Czech / Illusion Softworks.

K plnohodnotnému představení dojde až příští úterý, 19. května v 18 hodin našeho času, kdy se například dozvíme detaily o tom, co vše bude ve starých hrách vylepšeno a zahrnuto (pravděpodobně veškerá DLC).

Zde je malý teaser, u nějž byl tento popisek: "Prožijte příběh pravého gangstera napříč třemi odlišnými érami organizovaného zločinu v Americe."

Soudě dle existence české verze homepage lze tipovat, že se patrně dočkáme lokalizované verze hry, ale potvrzeno to zatím od Take 2 není.

Podle prvních ohlasů jsou všichni ve světě nadšeni, že v kompilaci budou zahrnuty všechny díly včetně toho nejoblíbenějšího prvního, který se v šuškandě nevyskytoval. Na předělávku první Mafie z 2002 (éra PS2/Xboxu/PC) jsou mnozí dost zvědavi a tam bude ten technický pokrok logicky největší. Mafia 2 následovala ve 2010 pro PS3/X360/PC a zatím poslední díl Mafia 3 pak už od jiných tvůrců i s jiným hrdinou ve 2016.

UPDATE - první obrázky, detaily i datum vydání najdete zde.

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna