O Gran Turismo 7 vážně nic netušíme, brání se výrobce profesionálních kokpitů

Bylo to pravé logo?

Je úplně běžné, že firmy mimo herní branži nemají šajnu, jak to v ní funguje či jestli už něco bylo oficiálně oznámeno či nikoliv.

A tak se na Instagramu Next Level Racing objevila (nyní už odstraněná) anketa pro sledující, na kterou závodní hru roku 2020 se nejvíce těší.

K tomu byl přiložen obrázek s logy čtyř titulů - DIRT 5, F1 2020, AMS 2 (Automobilista 2 od Reiza Studios) a, světe div se, Gran Turismo 7.

1

Nejsou to přitom nějací nezdárci, nýbrž společnost, která oficiálně licencuje produkty PlayStation a vyrábí velké, velmi drahé profesionální kokpity, na kterých hráči dostanou téměř autentický zážitek při hraní závodních titulů.

Všeobecně se předpokládá, že Sony oznámí příští pokračování Gran Turismo exkluzivně pro PlayStation 5 na akci plánované na začátek června. Ale o vydání hry už letos na Vánoce se dosud nemluvilo, resp. nepočítalo se s tím tak brzy.

Když se to rozkřiklo, Next Level Racing vypustili oficiální vyjádření, že prý šlo o dezinterpretaci médií:

"Nic jsme tím neřekli, ani nemáme jakékoli informace o vydání Gran Turismo 7. Došlo na základě té ankety k závěrům, které jednoduše nejsou pravda. Naše grafické oddělení pouze využilo fanouškovské logo, které se šíří po internetu. Omlouváme se, pokud to způsobilo mystifikaci."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Silent Hill se propojil s Dead by Daylight

Dokonce i s hudbou, mapou a oblečením.

Další PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

+ hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Legendární nadzvukové prouďáky do War Thunder

+ vylepšený cross-platform v updatu Starfighters.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna