Žraločí Maneater uvedl na náš trh Comgad

ShARkPG.

Maneater, první RPG v otevřeném světě, kde můžete hrát za žraloka, je u nás právě v prodeji v původním anglickém znění pod taktovkou distributora Comgad. Jedná se o krabicovky pro PS4, X1 a PC, zatímco verze pro Nintendo Switch dorazí později.

Začínáte jako malý žraloček bělavý a máte za úkol přežít v drsném světě, zatímco se prožerete až na vrchol ekosystému. Kvůli tomu budete zkoumat velký a rozmanitý otevřený svět, ve kterém potkáte celou řadu nepřátel - lidí i zvířat. Najděte ty správné zdroje, které vám pomohou růst s rozvíjet se daleko za rámec toho, co zamýšlela příroda, díky čemuž si budete moct přizpůsobit žraloka svému hernímu stylu. A to se hodí, protože abyste se pomstili tomu krutému rybáři, který vás zmrzačil, budete se muset vyvinout v obřího žraloka, v legendárního vrcholového dravce. Žerte. Objevujte. Vyvíjejte se.

„Poté, co jsme hru Maneater na E3 2018 oznámili, nás překvapil neskutečně pozitivní zájem a podpora ze strany našich fanoušků," řekl John Gibson, ředitel a spolumajitel Tripwire Interactive. „Máme nesmírnou radost, že dnes se budou hráči konečně moct zakousnout do úplně prvního akčního RPG v otevřeném světě, kde můžete hrát za žraloka!"

Klíčové vlastnosti:

Žerte: Lovte lidi, konzumujte živiny a najděte vzácnou žraločí kořist, díky které se vyvinete nad rámec toho, co zamýšlela příroda.

Prozkoumejte záliv: Objevte sedm velkých regionů včetně bažinatého pobřeží zálivu, rekreačních pláží, průmyslových přístavů, otevřeného moře a dalších. Užijte si živoucí svět s kompletním denním cyklem.

Vyviňte se v legendu: Odemkněte si a používejte různé evoluce, které v průběhu kampaně vylepší a rozvinou vašeho žraloka.

1

Jedinečný příběh: Zahrajte si kompletní příběhovou kampaň, kterou vypráví Chris Parnell (Rick and Morty, Saturday Night Live, 30 Rock) a která je zasazená na pozadí televizní reality show.

Rozmanitý a strhující souboj: Bojujte s divokými zvířaty včetně dalších vrcholových dravců i proti různým typům lidských lovců od městských opilců až po pobřežní hlídku.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna