Žraločí Maneater uvedl na náš trh Comgad

ShARkPG.

Maneater, první RPG v otevřeném světě, kde můžete hrát za žraloka, je u nás právě v prodeji v původním anglickém znění pod taktovkou distributora Comgad. Jedná se o krabicovky pro PS4, X1 a PC, zatímco verze pro Nintendo Switch dorazí později.

Začínáte jako malý žraloček bělavý a máte za úkol přežít v drsném světě, zatímco se prožerete až na vrchol ekosystému. Kvůli tomu budete zkoumat velký a rozmanitý otevřený svět, ve kterém potkáte celou řadu nepřátel - lidí i zvířat. Najděte ty správné zdroje, které vám pomohou růst s rozvíjet se daleko za rámec toho, co zamýšlela příroda, díky čemuž si budete moct přizpůsobit žraloka svému hernímu stylu. A to se hodí, protože abyste se pomstili tomu krutému rybáři, který vás zmrzačil, budete se muset vyvinout v obřího žraloka, v legendárního vrcholového dravce. Žerte. Objevujte. Vyvíjejte se.

„Poté, co jsme hru Maneater na E3 2018 oznámili, nás překvapil neskutečně pozitivní zájem a podpora ze strany našich fanoušků," řekl John Gibson, ředitel a spolumajitel Tripwire Interactive. „Máme nesmírnou radost, že dnes se budou hráči konečně moct zakousnout do úplně prvního akčního RPG v otevřeném světě, kde můžete hrát za žraloka!"

Klíčové vlastnosti:

Žerte: Lovte lidi, konzumujte živiny a najděte vzácnou žraločí kořist, díky které se vyvinete nad rámec toho, co zamýšlela příroda.

Prozkoumejte záliv: Objevte sedm velkých regionů včetně bažinatého pobřeží zálivu, rekreačních pláží, průmyslových přístavů, otevřeného moře a dalších. Užijte si živoucí svět s kompletním denním cyklem.

Vyviňte se v legendu: Odemkněte si a používejte různé evoluce, které v průběhu kampaně vylepší a rozvinou vašeho žraloka.

1

Jedinečný příběh: Zahrajte si kompletní příběhovou kampaň, kterou vypráví Chris Parnell (Rick and Morty, Saturday Night Live, 30 Rock) a která je zasazená na pozadí televizní reality show.

Rozmanitý a strhující souboj: Bojujte s divokými zvířaty včetně dalších vrcholových dravců i proti různým typům lidských lovců od městských opilců až po pobřežní hlídku.

Reklama

Související obsah

Hyper Scape přináší do žánru Battle Royale svěží nápady

Oficiální představení s detaily + trailer, obrázky.

Nextgen verze NBA 2K21 bude dražší než běžně

Jak Take 2 obhajují odvážnou cenovou politiku?

Jak do sebe v Hitman 3 všechno zapadne

Deníček o završení cesty.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna