Seznamka s Kate O'Hara z Desperados 3 a vypuštěno demo

Má ráda převleky i sází na šarm + vývojářský deník.

Šestnáctý červen se blíží, s čímž se stupňuje i marketingová aktivita THQ Nordic, abyste na tuhle strategii z Divokého západu nezapomněli.

Předně tu z Desperados 3 máme nový trailer, který představuje ženu jménem Kate O'Hara, lásku Johna Coopera.

Vyrostla na rodinném ranči v Coloradu u svého strýce, takže v tomto prostředí umí chodit, i si poradí s muži, kteří nejsou úplnými gentlemany.

Disponuje proto prý spoustou triků, jak se vypořádat s nepřáteli při boji na blízko. Krom toho miluje rozličné převleky a samozřejmě sází i na svůj šarm, aby své cíle rozptýlila. Když vše selže, vsadí na svou zbraň Derringer.

Druhou novinkou je vypuštění hratelného PC dema Desperados 3 o velikosti 6 GB.

Ke stažení je na GOG.com a obsahuje z této příběhové taktické stealth akce dva úvodní levely, které vám běžně vydrží 90 až 120 minut (plus ochutnávku třetí mise).

Nejprve se coby mladý Cooper vypravíte na loveckou misi se svým otcem, abyste se naučili základy. Pak si jako už dospělý vyšlápnete na bandity a společně s legendární postavou Doc McCoy se pokusíte zastavit vyloupení vlaku.

A pak tu je ještě pátý vývojářský deníček, kde Mimimi Games hovoří o žánru, uživatelském rozhraní či jak do série přinést nové nápady:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna