Čtvrtý měsíc k Xbox Game Pass Ultimate zdarma, ale Xbox One X u nás v reálu zlevněn nebyl

Digitální model S bez mechaniky dokonce zdražil.

Je naprosto zjevné, že Sony bude vše okolo PS5 stavět na vítězství PlayStation 4 v současné generaci konzolí a na spolupráci s Epicem, který přepsal části Unreal Engine 5, aby co nejlépe vyhovoval SSD disku v PS5. Zatímco Microsoft vsadí na jinou kartu - na větší hrubý výkon a na službu Xbox Game Pass.

S tím právě souvisí nová akce českého Microsoftu, patrně reagující na konkurenční Days of Play.

Při koupi předplatného Xbox Game Pass ve verzi Ultimate na tři měsíce (již v sobě zahrnuje Xbox Live Gold) dostanete navíc ještě čtvrtý měsíc služby zdarma, čímž ušetříte pár stovek. Akce prý platí jen u vybraných partnerů, např. Alza.cz za 999 Kč, ale je podmíněna aktivací do začátku července.

Co lze skoro považovat za klamavou reklamu, je tvrzení o Xbox One X jen za 7599 Kč. Jenže tahle cena u nás bohužel není ničím novým, konzole stála úplně shodnou částku už koncem prosince (dokonce i s přibalenými hrami). Po půl roce z pohledu kupujícího tedy bohužel žádná změna, což může souviset s nedávným výrazným oslabením koruny.

2

Model bez diskové mechaniky Xbox One S All-Digital je zase tento týden propagován na oficiálním XboxCZ účtu či na Facebooku "jen" za 4899 Kč, přitom před Vánocemi stál o tisícovku méně, v holé verzi bez her 3999 Kč. Alza to aspoň částečně kompenzuje přibalením Sea of Thieves a Minecraft.

3

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna