Nové termíny odložených akcí: Steam Summer Festival, EA Play...

Kdy se konečně dočkáme premiér?

Celosvětové protesty kvůli rasové diskriminaci změnily spoustě lidem z herní branže kalendář. Smrt George Floyda přiměla i Rockstar, aby na dvě hodiny vypnul GTA Online, čímž chtěl uctít jeho památku.

Postupně se však stáváme svědky opětovných oznámení, kdy se budou náhražky E3 konat v nových termínech. To nejdůležitější - kdy uvidíme ty PS5 exkluzivity od Sony - ovšem stále nevíme. A obáváme se, že to bude až v druhé půlce měsíce, nikoli v nejbližších dnech.

Summer Game Festival - proběhne 16. až 22. června (namísto 9. až 16. června). Důvodem je dle GamesIndustry hlavně to, že mezi stovkami hratelných dem, se objeví i některé nové hry, které teprve budou oznámeny. Valve nicméně selhali v tom, že některé vývojáře o změně vůbec neinformovali a ti tak dřeli zbytečně do poslední chvíle, aniž by věděli, že mají na přípravu mnohem více času.

1

EA PLAY - novým termínem je 19. červen v 1 hodinu ráno našeho času, tedy ze čtvrtka na pátek.

PC Gaming Show a Future Games Showcase - proběhnou příští sobotu, 13. června.

IGN Summer of Gaming - nově se vysílání s řadou premiér uskuteční během čtyř dnů: 10. června, 11. června, 12. června a 15. června.

Guerrilla Collective Showcase - přehlídka menších nezávislých her či novinek od Larian Studios, Paradox Interactive či 11 bit studios je v plánu na 13. - 15. června.

World of Warcraft: Shadowlands - vysílání o datadisku kutili Activision na 9. června, leč chtějí, aby se teď hovořilo o zásadnějších věcech a nové datum zatím světu nesdělili.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna