Závěr The Last of Us 2 je jiný, než si myslíte, nevěřte teoriím, říká tvůrce

"Nic se nevyrovná vlastnímu hraní".

Jeden z šéfů studia Naughty Dog se přestal bránit hradbou mlčení na toto téma a pro Eurogamer se vyjádřil k tomu neslavnému úniku příběhu z dubna.

Podle něj byste neměli věřit různým teoriím o závěru The Last of Us 2, protože se kolem něj na internetu šíří spousta falešných teorií. Konec hry prý navzdory všemu dosud v únicích odhalen nebyl.

"Dostáváme na základě úniku spoustu zpětné vazby k příběhu, ale náš pohled je takový, že lidé o tom zatím nic neví. Nechceme jim to vysvětlovat, protože to by byl jednoduše spoiler. Jen je důležité si uvědomit, že když někoho neopravujeme, neříkáme tím, že to tak je."

1

Neil Druckmann celou situaci přirovnal k událostem před vydáním Uncharted 4, kdy byly před lety krabicovky ukradeny z kamionu. Věří si, že to váš zážitek neovlivní, protože nic se prý nevyrovná tomu, kdy hru sami hrajete.

"Je to vše zajímavé, protože některé reakce na únik The Last of Us 2 přesně odrážejí to, proč je hra takto navržena. V prvním dílu jsme se v hráčích snažili navodit určité pocity a aby je pak reflektovali v pokračování. Uvidíme, jestli se nám to povedlo, zatím to nelze říct, protože hráči zatím neví, jak to vše dopadne."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna