Oddechová simulace pošťačky u amerických jezer z 80. let

Oznámena hra Lake + trailer.

Taková pohodová a oddechová hra v dnešním uspěchaném světě určitě padne mnohým do noty, podobně jako třeba Firewatch.

V nově oznámeném Lake budete hrát za pošťačku jménem Meredith Weiss, která se po kariéře ve městě vrací do malé oblasti na břehu jezera ve státu Oregon na americkém severozápadě.

1

Budete tedy řídit menší dodávku se zásilkami a dopisy po otevřeném světě (jednoduchý simulátor řízení) a zároveň občas poklábosíte s jeho obyvateli v příběhové point and click adventuře.

V poklidné atmosféře si užijete krás přírodních lokací trochu jak z Alan Wake, když něco doručíte například do chatiček v lesích, do přístavu s báječným výhledem na hory nebo do jiných hezkých míst.

Debutový trailer:

Autoři Lake prezentují jako "odpočinek od současného neustále propojeného světa, kdy nikdy nejste úplně sami", tzn. chtějí těžit z před-digitálního období 80. let minulého století, kdy ještě nebyly sociální sítě ani rychlý internet.

Aby vás hra nijak nestresovala, budete dokonce moci napravit své chyby v interaktivním vyprávění, snahou tvůrců zkrátka je, ať si to naplno užijete a nemusíte se ničeho obávat. Každý hráč zažije trochu jiný průchod příběhem díky jeho větvení. Vydání je plánováno na konec letošního roku.

2

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna