Nová fotka obou modelů PS5 v horizontální poloze

+ proč je konzole tak velká?

Amazon dnes zveřejnil novou fotku, jaká předtím v první oficiální várce od Sony nebyla k vidění, navíc je ve velmi vysokém rozlišení 8843x4974 (přímý link).

Obě konzole PlayStation 5 na ní leží v horizontální poloze vedle sebe.

Lépe si z ní představíte rozdíly mezi modely s Blu-Ray diskem a bez něj.

1

Mezitím Matt MacLaurin, viceprezident UX designu ze Sony, objasnil pár otázek týkajících se designu. Zejména proč je konzole tak velká, zřejmě největší ze všech posledních strojů, jak vyplynulo z nedávného neoficiálního srovnání.

Důvodem velikosti PS5 je prý chlazení a teplota uvnitř. Popsal konzoli jako takový malý superpočítač, který potřebuje dostatek místa, když občas dokáže vyprodukovat extrémní teplotu.

"Ačkoli 7nm výrobní proces dokáže divy s poměrem výkonu a vyprodukované teploty, někdy může být vysoká," vysvětlil na LinkedIn. Nezbývá než doufat, aby v tomto směru nenastaly v praxi nějaké potíže, zahraniční novináři připomínají ty s větrákem u PS4 Pro.

MacLaurin také na stejném místě uvedl, že design PS5 bude přizpůsobitelný k obrazu svému, jak to u minulých generací nebylo možné. Měli bychom se prý proto v budoucnu dočkat nějakých opravdu pěkných speciálních edic.

Reklama

Přeskočit na komentáře (3)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

Oficiální propagační materiál Sony ukazuje černý model PS5

Zjevně jen Photoshop, ale poprvé něco takového schváleného od obchodu.

Obrázky z remaku Stalkera do Unreal Engine

Jediný amatérský tvůrce se snaží o autenticitu a atmosféru.

- komentáře (3)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna